Nitrado rezilliği ve pişmanlığı

erkinxceza

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Nitradodan 3 tane server aldım. BungeeCordlarını 1.7.2 yapmamakta ısrarcılar.

Ben 2 gün içinde 120 lira yatırmama rağmen bu rezilliği yaşıyorum yetmiyormuş gibi
Derdin NE ? yazıyorlar.
Telefondan arayınca skypeden mesaj atın bakarız diyorlar saat kaç bakın arkadaşlar dahada mesaj atmıyor ve skype cevap vermiyorlar.

+ OLARAKDA BUNGEECORDLARINDA AÇIK VAR :)

NİTRADO PİŞMANLIKTIR.

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Nitrado senin için BungeeCord'mu yapacak? 300 TL versen anca yaparlar, yapsalar bile hırsızlığa girmiş olurlar Bungee Cordu 1.7 ye sadece o plugini yapan geçirebilir ve saçma düşüncelere dalma, Nitrado değil senin gibi cahil olupta büyük miktar para ile server alanlar rezil.

erkinxceza

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Senin kendi düşünceni bilmem. Skype cevap atmıyorlar. BungeeCordları açıklar var o zaman neden koyuyorlar? + Terslemesi mi gerek?

Vienicome

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Bungeecord'u nitrado yaptıysa hemen geçirir 1.7 ye ama başkasınınsa yapabilecekleri bir şey yok, böyle saçma bi konuşmaya adam düzgün cevap verecek değil heralde.

mehmetulemun

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Nitrado Pismanliktir Bi aralar sw almistim Mapim hazir pluginlerde acik vardi kapattik beraber sw çökmeye devam etti 10-20 dk da bir mapi sifirla diyo ben o kadar ugrasim mape sil diyo Yardim istiyorum tersliyo silmeseydim gösterirdim.

arbak

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Firma konuya davet edilmiştir.

Harikayigit

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Nitrado Pismanliktir Bi aralar sw almistim Mapim hazir pluginlerde acik vardi kapattik beraber sw çökmeye devam etti 10-20 dk da bir mapi sifirla diyo ben o kadar ugrasim mape sil diyo Yardim istiyorum tersliyo silmeseydim gösterirdim.
sen niye serveri kapatıyorsun serveri kapatırsan tabii ki server çöker...

Vienicome

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
O değilde hayatımda bu kadar saçma bi konuşma görmedim bide kocaman şirketsiniz demişsin valla serverini kapatmadıklarına şükret :)

NitradoTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Pardon da bu konuda ne var anlayamadım :)
"serverın süresi bitincemi duyurursunuz" şeklinde kötüleme çalışmalarına girerse, "Derdin ne" gibi bir cevap alır. Üstelik bir değil iki degil, kaç kere açıkladık. 60 bin tane server 1 günde halledilmez. 300-500 adet serverlardan bahsetmiyoruz. 1 serverı yapıp diger serverı sonra yapalım diye de bir şey olmaz. güncelleme geçince zaten herkes duyar. Belli yerden sonra can sıkıyorsunuz sadece. Açıklayıcı konuşmaktan anlamayıp ısrarla anlamak da istemiyorsunuz.

Gelelim Nitrado Nasıl bi karektere sahiptir. Bırakında Bazen ekibimizden arkadaslarımızda gerilsin olmazmı :)

8. ayda başımdna bi olay geçmişti. Servera Giriyorum, serverı düzenliyorum. Ordakilerle konusuyorum vs vs, sonra çıkış yapıyorum. Arkamdan küfür ediliyor.
Tabi Konsol hala bende açık olduğu için, ben küfür görüyorum. Direk Skype den benden yardım isteyen server sahibine,
"süren bitincede, nitradodan süreni uzatmassan sevinirim, teşekkürler" diyor ve kestirip atıyorum.

Yani Ne serverını kapatıyorum, nede ortada dolanan yalan dolan "Nitrado serverımıza girdi, pluginlerimizi kötüledi, mapımızı kötüledi, her yeri yıktı, serverı kapadı açtı, bizi banladı küfür etti" söylenilen ve hakkımızda Yalan vede iftira atmak için çekilmiş videolardaki gibi şeyler yapıyorum. Sadece Süresi bitince süre uzatmamasını istiyorum.. Ticket açarlarsada bu gibi kişiler tabii ki yine resmi olarak cevabı veriyorum..

Skype den birini silmiş olmamız da Ticket attıgında onu görmezden gelecegimiz anlamına gelmez. Bazı insnaları skype ye aldıgınıza pişman olursunuz, çünkü 2 dk susmaz. Tek müşteri kendini sanar, gün boyu cevaplarsınız 10 dk geç cevap verirseniz sizden kötü olmaz. Bu ve bunlara benzer kişiler bitmeyecektir illaki.

O yüzden bu konuda içiniz rahat olsun :) ve şunuda bilin ki biz insanları 120 TL yatırmış 2 TL yatırmış yada Bedava kupon kazanmış diye ayırmıyoruz. Herkeze aynı standartlarda yardımcı oluyoruz. Kupon kaznaıp serverın S ini bilmeyen kişilerle gün boyunca uğraştıgımızı bilirim :)

Bizi kötüleyecek başka bi nokta bulamadınız ya artık Samanlıkta iğne ararsınız. "Derdin ne " demiş yetkili, Dünya meselesi yapmış. Biz küfür yiyoruz, Teşekkür ediyoruz :) Bilen bilir, Küfürle karşılık veren, Hizmetinizi yarıda kesen, Zamanında Sizleri Dolandıran ne kadar üç kağıtçı varsa Piyasadan silindiler. Kalanlarıda akıllanmaya başladı :) ama Videolarla iftira atar oldular, nasılsa başkalarına çektiriyorlar :)

Nitrado çok şey değiştirdi. Birgün fark edermisiniz bilmiyorum, Çoğunuz çok ufaksınız. Büyük olanlarınız ise gerçekleri biliyor..

haa bu arada bu resimde ki Şahıs ne oldu diye merak edenlere söylüyorum ki, kişi halen bizim müşterimiz, halan skypem de mevcut, halen yazar, ve halen sohbet de ederiz ;=) Küfür ettiler bir kere cahillik yaptılar diye, yanlışa yanlışla karşılık vermedik :) Doğru yolu ögrettik ^^

Hepinize Hayırlı sabahlar :)

ReLo07.C

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Nitrado'dan sunucu hiç almadım aslında hiçbir yerden almadım fakat şunu belirtmek isterim.
Birçok nitrado serverine girdim hiç birinde lag yoktu. Sağlam sorunsuz ve güzeldi. Hatta şaşırıyodum gece 2-3 de otomatik res atıyordu server, en fazla 10-15 saniyede tekrar açılıyordu. Sunucuları okadar hızlı.
Ayriyetten saat sabahın 6 sı ve adamlar hala çalışıyor.

Harikayigit

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
BRAVO NİTRADO!!! sizin gibi hostingler oldukca güzel serverler olmaya devam eder.

Vienicome

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Valla adamlarda iyi sabır var ben dayanamam böyle şeylere filan :)

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Sen niye servee kuruyorsun ki?
Mapı sifirliyorsun yada pluginler bozuk dünya tam yukleyemiyor. Dünyada bozuklukluklar oluşuyor bunun sorumlusu ise nitradotr oluyor ha?

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi