*********.nitrado.net > FACTIONS <> OTOMATIK EVENTLER <> BOSS <> OZEL SKRIPTLER <> 1.7-1.8

CoobLeyT

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

IP : *********.nitrado.net

Sunucu Özellikleri
IP : *********.nitrado.net
3GB Ram
Türkiye Lokasyonu
26 Kişilik Kapasitesi
1000 Mbit İnternet hızı

İşlemci
Intel(R) Core(TM) i7-2600
CPU @ 3.40GHz (8 Cores)

Sunucumuzda Nasıl Para Kasılır ?
Merhaba Arkadaşlar, Serverimize İlk Girdiğinizde Paraya İhtiyacınız Olucaktır Bundan Ötürü Doğal Olarak Para Kazanmanız Gerekmektedir. Para Kazanılması Serverimizde Orta Seviyede Olduğu İçin Zorlanmayacaksınız. Para Kazanmak İçin İlk Yapmanız Gereken Madde /jobs join Madenci Yazarak Madenci Mesleğine Girmenizdir Buda Maden Kazarken Ayriyetten Para Kazanmanızı Sağlar. Para Kazanma Yerleri Sırası İle /warp lapis /warp hammadde 'dir. Şimdiden sizlere iyi Oyunlar Dileriz!

VIP'lerden Gelen Paralar Ile Ne Yapılır ?
Merhaba Arkadaşlar, Sizlerin Bizden Destek Amaçlı Aldığınız VİP'ler Size Oyun içi eşya ve Özellik Kazandırır. Beki Aldıgınız VİP'lerin Paraları Nereye Gidiyor Diye Düsünüyorsanız VİP
Paraları ile yaptığımız şey ise Nitrado Adli Hosting'de Bulunan ********* Adli Sunucumuzun Özelliklerini Yükseltmemize ve Size Daha Kaliteli Bir Oyun Deneyimi Yaşatmaktadır.

Oyuncu Fikirleri ?
Sizden gelen fikirler bizim için değerlidir.
Oyuncularımızı'dan bize gelen her tavsiyeyi göz ününde tutarız.
Elimizden Geldiği kadarını servere yansıtmaya çalışırız.

Lag sorununu nasıl çözdünüz ?
Sunucumuzda olan lag sorununu tüm hatları düzelterek ve ramı yükselterek, azalttık bunun yanında spigot server olmasından dolayıda lag sorunu diye bir şey kalmadı.

Herhangi bir bugunuz mevcut mu ?
Sunucumuzda en ufak bile bir bug yoktur. Tek tek hepsi kapatılmıştır. Olurda Bug Bulursanız Bize Ulaşınız bug'un oranına göre Ödüllendirilirsiniz.

Edit eşya satışı var mı ?
Sunucumuz'da Edit Eşya Satışı Yapmamaktayız!

VIP'lere ayrıcalıkları diğer sunucular gibi abartıyor musunuz ?
Hayır kesinlikle VIP'ler tam tadındadır. Diğer oyuncuları ezemez ama ezilmez de.

Sunucudan Görüntüler

Son düzenleme:

KeremÖzdemöir

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Başarılar ama bence biraz daha sunucudan resim koyarak bilgilendirebilirsiniz oyuncularınızı.Birde spawn alıntımı bi yerde gördüm gibi me geldi de ?

CoobLeyT

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Başarılar ama bence biraz daha sunucudan resim koyarak bilgilendirebilirsiniz oyuncularınızı.Birde spawn alıntımı bi yerde gördüm gibi me geldi de ?
Hayır, alıntı değil Adminimizin eski sunucusunun spawn'ı :) oradan görmüssünüzdür.

CihanYlmzCR

> PERISAN NETWORK <
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucudaki aynı lapisi JellyMC adlı bir sunucuda görmüştüm, yoksa o sizmisiniz :o

HobbitNetwork

mc.hobbitcraft.net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yıldım tükendim artık anlıyor musunuz ?

HobbitNetwork

mc.hobbitcraft.net
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sizden biri gelip "KHobbits" diye bir hesapla girip reklam verirse, bizimde vermeye hakkımız doğuyor.
Hesabım premium "PrivacyGodeS" nickdir. Reklamcım bulunmamakta. Bu neyin kafası ? Hani kanıt ? Zaten hali yerinde oyuncu kitlem var neden reklam yapayım veya yaptırayım ?

CoobLeyT

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hesabım premium "PrivacyGodeS" nickdir. Reklamcım bulunmamakta. Bu neyin kafası ? Hani kanıt ? Zaten hali yerinde oyuncu kitlem var neden reklam yapayım veya yaptırayım ?
Kanıtı alırdım ama sohbeti temizledik. Logları atabilirim isterseniz?