Nitrado mu yoksa Batihost mu ?

Camon32

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
İkisinden birini seçicem ama 1.7x 1.8x bungecoord yapabilen olanını seçmek istiyorum
tecrübeleriniz ?

Kuralsiz_Ali

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bana Göre Batıhost Daha İyi . Ddos Koruması Vb. Gibi Şeyler Sayesinde Güvenli Bir Server Sahibi Olabilirsin . Ama 2sinden Birini Seçmek Sana Kalmış . By KuralsizAli

Camon32

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bana Göre Batıhost Daha İyi . Ddos Koruması Vb. Gibi Şeyler Sayesinde Güvenli Bir Server Sahibi Olabilirsin . Ama 2sinden Birini Seçmek Sana Kalmış . By KuralsizAli
Bide şu factions plugini, biliyorsun herhalde 1.8'de essentialsı bile iplemeyip bütün pluginleri öldürüyor. 1.9x 1.8x kursam 1.9'da 1.7'nin benzeri bir factions varmıdır ?

Bycakr

Ağır Eleştirici
En iyi cevaplar
1
Bana göre bir firmayı iyi yapan firma yetkilileri değildir. Satın alan kişinin bilgisi ve davranışlarıdır.
Senin bilgin yoksa ikisinide tercih etmemelisin. 2 Gün sonra gelip burada o hostingi kötüleyeceksin sonuçta.
Fakat benim şahsi fikrimi sorarsan forumda bulunan hiçir minecraft hostingi değil.
Ancak ikisinden birine diretirsen bence, batıhost gibi...

Kuralsiz_Ali

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bide şu factions plugini, biliyorsun herhalde 1.8'de essentialsı bile iplemeyip bütün pluginleri öldürüyor. 1.9x 1.8x kursam 1.9'da 1.7'nin benzeri bir factions varmıdır ?
Ne Yazıkki O Konu Hakkında Bi Düşüncem Yok,Fakat Araştırırsan Bulabilirsin .

Pandikk

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şahsi fikrim eğer ftp ile dakikalarca beklemiyorsan ve kaliteli arıyorsan batihost diyebilirim.