Nitrado Gerçekleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TheSunLight

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kim Hortattı? @Utho Konu Hortlatma Kardeş Uyarı Yicen senden önceki son mesajın tarihine bak bi zahmet bebişim

RODMOON

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konu hortlatmayın lütfen. Ayrıca Nitrado kadar iyi bir hosting şirketi görmedim.

__NiqhtRide__

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu konuyu kim hortlatti :D

Telefondan yazıyorum hatalı yazarsam ozurdilerim

rkates

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bana Kalırsa NitradoTR Çokta iyi Çokta güzel Siz Nitradoya dua edin AxiTR tam bir kazıkcı arkadaş .
Nitraodan sw aldık gayet memnunuz

__NiqhtRide__

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bn Axi dende nitradodanda aldım

Axi kafasina göre ip değiştiriyordu

Nitradodan ben memnunum ve hala kullaniyorum

Telefondan yazıyorum hatalı yazarsam ozurdilerim

Crafted

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Birbirleriyle anlaşma yapmışlardır. Fakat bu videoda gerçek dışı şeylerin söylenmesi isteniyormuş. Bence böyle bir şey yokdur. NITRADO Kimseyi kazıklayacak bir Hosting Şirketi değildir. Nitradoyu öneririm fakat Batı Host 'u daha çok öneririm. Bi bakarsan internet Sitesine görürsün :) - Google. Batı Host

TheNightAngel

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
RayzOnline

Reklam'dan Ticaretten anlamayan insanlara Biz Ne Anlatalım?

O adamlar 1.5 - 2 Ay serverımı Kullandı ve Anlaşmadaki Maddeleri uygulamadıkları için Anlaşma iptal edildi.

Onlar bize Biz Reklam yapamayız deselerdi öyle bi serverı Rüyalarında görürlerdi

Ben ne bir şey diyemeyim? kim ki onlaR? Biz sessiz kalıyorsak bu Büyüklüğümüzdendir. Biz daha birçok olan dönen Komploloara ses çıkartmıyoruz, bu çekirdekleremi çıkartalım sesimizi?

Gününüzün her alanında Reklam mevcut. Reklam olmayan hiçbir kuruluş Ayakta duramaz.
Kullanıp sürekli mesaj yazdıgınız bu forum bile..

Bu foruma Biz ve bizim gibi şirketler Reklam verecekki bu forum ayakta dursun, Gider ve Masraflarını çıkartsın..

Ki biz zaten bilinçli insanlarla çalışmak istiyoruz. sizin yeteri kadar bilginiz yoksa bizden server almamanız dogru karardır. Teşekkürler.
Karşı Çıktığım Felan Yok...Hatta Server Almayı Bile Düşünüyorum...Ama Anlamadığım Bir Konu Var....Siz "Böyle Bir Serveri Rüyalarında Görürlerdi" Demişsiniz...Para Verdikleri Taktirde O Tür Bir Serveri Paşa Paşa Vermek Zorundaydınız...

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hort! Nitrado iyi fakat biraz el yakıyor.BatıHost onerebilirim.

Toroslarda halay çekerken yollandı.

Bisguzar

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Geç olacaktır ama forumda yeni gezmeye başladım, günümüzde Köfteist Köfte kanalı da nitrado bünyesinde peki neden onlar böyle düşünmüyor ? Veyahut eskiden Dersimiz Oyun kanalı vardı bildiğim onlar ? Twitchte oxi var bünyemizde "oxichampionpro" o neden böyle düşünmüyor ? zeoNNN ? BUnlar çocukça şeylerdir. Biraz ticari zeka ile bakarsanız zaten saçma olduğunu anlarsınız.

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Geç olacaktır ama forumda yeni gezmeye başladım, günümüzde Köfteist Köfte kanalı da nitrado bünyesinde peki neden onlar böyle düşünmüyor ? Veyahut eskiden Dersimiz Oyun kanalı vardı bildiğim onlar ? Twitchte oxi var bünyemizde "oxichampionpro" o neden böyle düşünmüyor ? zeoNNN ? BUnlar çocukça şeylerdir. Biraz ticari zeka ile bakarsanız zaten saçma olduğunu anlarsınız.
Geç kaldın evet.Son mesaj 7 mayıs

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...