[Nedir] Forumdaki rütbe sistemi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HerKuşunEti

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herkese merhaba arkadaşlar ben HerKuşunEti, bugün forumdaki rütbe sistemini ve sorunlarını anlatacağım.
Bu konu bilgilendirme amaçlıdır. Yetkililer üstüne az miktarda alınırsa foruma katkısı olur. (Az miktarda öznellik içerir.)

Bu sistem çoğu foruma ''aktiflik'' artsın diye kullanıcıları teşvik eden basit bir sistemdir.
Kullanıcılarda rekabet yaşanır. Bu rekabet, bazen diğer kullanıcılara zarar verebilir.
Foruma aradağını bulmak için gelen bir üyeyi düşünün. Aradığını bulup çıkacak. Ama hep boş konular. Burada olmadığını düşünüp forumu terkedecek.
tabii ki post kasmaya heves edebilirsiniz, yüksek rütbe isteyebilirsiniz. Bu gayet doğal. Ama önemli olan, post kasmayı bilmektir. Boş konular ile ününüz artmaz.
Rütbenin size neredeyse hiç getirisi olmaz. Tabi bazı ciddiye alanların mutlak yakınlaşmaları dışında.
Boş mesajlar dan sa forumu canlandırmaya çalışmalısınız. Yeni trendler yaratın. Forumun siz kaliteli üyelere ihtiyacı var.

Ama hangi rütbede olursa olsun, küçük görülmemeli. O üyenin de düşüncesi var. O üyenin de hakkı var. 10 tane yüksek rütbeli ama kalitesiz üye, 100 tane rütbesiz ama iyi üyeleri dışlamaya çalışırsa, forum kardeşliğinin bir anlamı kalır mı ? Herkese eşit saygı gösterin ki günü gelince siz dışlanmayın.

Konuyu umarım beğenmişsinizdir. Orucu olanların Orucu kabul olur inşallah. Konuyu bilmeyen arkadaşlarınıza paylaşıp,
alıntı olduğunu söylemeyi de unutmayın !

Sanırım sevilmedi bu [nedir] anlaşılan bu son olacak.

Son düzenleme:
  • Beğen
Reactions: Nyx

Artemix

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bence oldukça mantıklı bir konu ve adam haklı. Helede son günlerdeki saçma sapan konuları ele alırsak...

KoseKoyun

> Koyunun Hası <
En iyi cevaplar
0
Şimdi tüm rütbe atlamaya çalışanlar gelip buraya mesaj yazacak -_-

Minecraftplayerr

Java, Skript, Php, Html, Css, Javascript, Anime
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Bence gereksiz bir konu olmuş; konu içeriği iyi olmadığı için öyle gelmiş de olabilir. Biraz daha uğraşırsan daha iyi konular bulabileceğini düşünüyorum.

HerKuşunEti

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konu örnekleri verin mesela bilinmeyen veya yanlış anlaşılan bende anlatayım. (Bu mesaj barışçıldır sinirle yazılmamıştır)

afesraca

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
gerçekten gereksiz bir konu olduğunu düşünüyorum :( Forumla ilgili konular açmak yerine başka konular açsan

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bence gereksiz değil umut kırıcı yorumları atanları anlamıyorum.
Bu konu da yeni katılanlar kişiler ve rütbe sistemini bilmeyen kişilere bilgi olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...