Neden lapisli fekşın tutuyor?

Weak

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Verilecek en iyi cevapdı :D burası türkiye kardeş ne bekli10

Benim sunucum çok oynamak ve emek gerektiriyor.Sunucuda oynayıp ortam kuracaklar sıkılmamaları için maden koyasım var koysammı beyler.(MT2 TEMALI)

Thraenkost

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Verilecek en iyi cevapdı :D burası türkiye kardeş ne bekli10

Benim sunucum çok oynamak ve emek gerektiriyor.Sunucuda oynayıp ortam kuracaklar sıkılmamaları için maden koyasım var koysammı beyler.(MT2 TEMALI)
İyidir. Bu arada özel bak.

TungahanSZ

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Oyuncuların genel yaş ortalaması düşük olduğu için , oyunda bişeyi kolay elde etmek onlar için hoşlarına gidiyor.
Gerçek emek ve oyun zevklerini yaşamadıkları çok belli.
Tek istedikleri sunucuda direk en iyi olmak.

LegendWH

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eskiden lapissiz fekşınlar çoh eğlenceli olurdu,şimdi heryerde lapis var.Herkes kolaya kaçıyor tabii haliyle.2 saniyede 16 tane 64lük lapis kazıyor,satıyor hem para hem xp alıyor.Bence bunlar yerine PvP serverinde oynasalar daha mantıklı zaten çoğuda PvP atıyor.Bazıları set diziyor korkup da savaşmıyor :D

Lapisi kim buldu gelsin bi buraya gelsin hele.

DragonCrawLs

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Eskiden lapissiz fekşınlar çoh eğlenceli olurdu,şimdi heryerde lapis var.Herkes kolaya kaçıyor tabii haliyle.2 saniyede 16 tane 64lük lapis kazıyor,satıyor hem para hem xp alıyor.Bence bunlar yerine PvP serverinde oynasalar daha mantıklı zaten çoğuda PvP atıyor.Bazıları set diziyor korkup da savaşmıyor :D

Lapisi kim buldu gelsin bi buraya gelsin hele.
Notch buldu ona suikast düzenleyelim hemde Adanalı Pikachu'yu kullanarak :sinsi1:
Edit : Küçük arkadaşlarımızı (Fekşın oynayan) anlamak için lütfen bu şarkıyı dinleyiniz. ''57 Levelim Abi Elimde Top Gibi Bir Şey Var Bana Vuruyor Bende Yere Düşüyorum Abi Lütfen İtem Ver Abi''

Son düzenleme:

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kısa süreli eğlence sağlayan oyunlar daha çok tutuyor çünkü. Hemen 2 item bas hop tanri ol vs at. Daha zevkli yani. Gerçi hilelerden geçilmiyor artik zevklimidir orasini bilmem...

Rookies

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
okadar anti lapisçi var lapis kötü falan filan sonra biri lapissiz açıyor o anti lapisçiler nereye kayboluyor ?? burda diyorsunuzki lapis li sw filan
bende karşıyım da anti lapisçiler için alınan bir sunucu tutmuyor anti lapisçiler çünkü desteklemiyor .=) milletin bunun yüzünden lapisli fekşın açması normal bir şey.

Son düzenleme:

PaiRox

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Tutmasının sebebinin oyuncu ortamı veya yetkililere olan bağlılıkları diye düşünüyorum. Sunucuyu kuran kişiyi sevmeleri oyuncuların davranışlarını sevmeleri için oynadıklarını düşünüyorum yada ilk kez Faction sunucu görmüşlerdir.
Dediği gibi sırf muhabbetten girip boş durmamak için öylesine lapis maden kazdığım az server yok.

AzePvP

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Çünki Oyuncular "LAPİS" Li Faction Seviyor, şu an Piyasada Hiç Lapissiz Faction Gören Varmı?

Olsa bile kapatılıyor, tutmuyor.
var zumrut :/ olan sunucu
Bu arada boyle konusanlarin hangisi lapissiz turk sunucunda oynuyor . Lapissiz faction sunucuya gelen oyunclarin hepsinin dedigi tek laf *** server bu cikin oynamayin

PaiRox

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bu arada boyle konusanlarin hangisi lapissiz turk sunucunda oynuyor . Lapissiz faction sunucuya gelen oyunclarin hepsinin dedigi tek laf *** server bu cikin oynamayin
Lapissiz bi serverda oynadım kuvars vardı level daha az geliyodu para zor kasıyodun ve adamlar bu yüzden sövüyodu.

AzePvP

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Lapissiz bi serverda oynadım kuvars vardı level daha az geliyodu para zor kasıyodun ve adamlar bu yüzden sövüyodu.
kardesim oyle insanlar varki sunucuya giriyor bakiyor warp yok lapis yok ana baci sovuyor ban yiyor sonra gelip forum konusuna kotu server gitmeyin yaziyor

blade20090999

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu sorular bitmez benim gibi olun sormayın oynayan oynasın kazanan kazansın para veren versin herkes kendini kandırır bu hayatta :)

ISa_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Sunucuda ortalama online oyuncu sayısı 10 ben emek vermeden 30 kişilik bi sunucu açıp warp lapis koysam 30/30 çeker.

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Lapisli faction sunucu yoktur. Bu sunucular faction değil prison sunucudur benim gözümde ufak modifiyeli. (Raidingli ve Custom Enchantli bi sunucu projem var :p Sonlarındayım.)

NickWilde

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Bırakın isteyen istediğini oynasın. Belki saatlerce uğraşacak vakitleri yoktur hemen girip kasılıp savaşmak istiyorlardır. Onları çeken şey gelişme süreci değil sonuçtur belki. İnsanların bir oyundan ne beklediği sizi neden ilgilendiriyor? Ayrıca hiç sunucu yok diyenleri de anlamıyorum. Ben oyunu oynadığım süre boyunca istediğimde çok güzel sunucular buluyordum. Giriyordum gelişiyordum ölüyordum bir daha gelişiyordum ve eğlenmeme bakıyordum. Diğerleri hiç umurumda olmuyordu. Siz de öyle yapın derim.