Neden Kimse Sunucumuza Gelmiyor

Erenögutcu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucumun tanıtımını yapıyorum ama kimse gelmiyor neden olmuyor acaba bilmiyorum. Öbür sunucular nasıl bu kadar online kasıyor anlamadım :(
Hani burda reklam yapmıyorum ama mutsuzum

gunwiggle

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yakın zamanda sırf emek verdiği için kapanan bir sunucu vardı. KasabaNetwork'dü ismi sanırsam. Sırf emeklerinin karşılığını alabilmek için PvP turnuvası düzenleyip sponsorları olmasına rağmen cebinden ücret ödeyen bir sunucuydu, değerini bilemediler. Hazır paket kullanan sunucuları tercih ettiler. Farklılığa gözlerini yumdular ve KasabaNetwork'ü kenara ittiler. Şimdilerde ise KasabaNetwork ardından sadece SalgamSuyu'nun emeklerinin karşılığını alamadığı görülüyor.
Sonuç olarak; maalesef dostum, bu olay emek işi değil. Ne kadar emek versen, başlarda sunucuna bot getirmeden, sahte oyuncular sokmadan, oyuncuları kandırmadan tutunamıyorsun.

Erenögutcu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gelen geliyor ama napıyım gelen herkes "alım varmı?" diye soruyor. Yok deyince de hemen çıkıyorlar.

KuzuCevirme

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Şu anda bütün serverler birbirine benziyor.

Genelde sadece makyaj olarak kullanılan script ve pluginler var. oyunun gidişini oynanışını değiştiren 1 tane bile farklı bir plugin vs yok bu yüzden gelen adamlar zaten dolu olan sunucuya gidiyorlar. özet bu

gunwiggle

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Şu anda bütün serverler birbirine benziyor.

Genelde sadece makyaj olarak kullanılan script ve pluginler var. oyunun gidişini oynanışını değiştiren 1 tane bile farklı bir plugin vs yok bu yüzden gelen adamlar zaten dolu olan sunucuya gidiyorlar. özet bu
Dediğimin tamamen üstüne basmışsın. Tebrik ediyorum brom. Şu anki kitle bunu beğeniyor, elimizden bir şey gelmez. Farklılık her zaman iyidir ama bu kitle bunu sevmiyor.

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
OP sunucular açın, sistemleri diğer op sunuculardan azcık gelişmiş olsa da yeter. Ortalama 20 hit alacaktır. Yeni kitleyi toplamak bu kadar kolay.

Fakat, emek faction severler için daha fazla sistem ve gerçekten iyi malzeme gerekiyor. Şahsen benim tek beğendiğim faction sunucu WinterNovus, orayı örnek almanızı öneriririm.

Erenögutcu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bizim sunucumuz Türkiye'de bilinmeyen SkyChunk. (Reklam Değil)

gunwiggle

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
OP sunucular açın, sistemleri diğer op sunuculardan azcık gelişmiş olsa da yeter. Ortalama 20 hit alacaktır. Yeni kitleyi toplamak bu kadar kolay.

Fakat, emek faction severler için daha fazla sistem ve gerçekten iyi malzeme gerekiyor. Şahsen benim tek beğendiğim faction sunucu WinterNovus, orayı örnek almanızı öneriririm.
Emek Faction favori oyunum. Ama maalesef pek fazla alternatifim yok. Bu tarz az oynanan şeyler açmak isteyecekseniz gelişmiş ve özgün eklentilere sahip olmanız gerekecek.

Erenögutcu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Klasik SkyBlock Adası Yerine Minecraft'an orjinal alıntı bir chunk'ta oyuna başlarsınız. Bu Chunk'ta Madenler Her hafta değişmektedir. SkyChunk zorluk türü emek'tir.

gunwiggle

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Klasik SkyBlock Adası Yerine Minecraft'an orjinal alıntı bir chunk'ta oyuna başlarsınız. Bu Chunk'ta Madenler Her hafta değişmektedir. SkyChunk zorluk türü emek'tir.
Bak, yine bi' farklılık kurbanı olmuşsunuz. Umarım hedef kitle sizi bulabilir.

Erenögutcu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Farklılıklar sayesinde aslında kitle yapmalıyız. Monoton olmak güzel değil