ne buluyorlar şu oyundan

DamRISH

Donuts :3
En iyi cevaplar
0
Oyunları grafik konusunda yapıldığı amaç yönünde değerlendirmek lazım. Bir survival oyunda grafiklerin kötü olması ve optimizasyonun sıfır olması dolayısıyla kötü bir yorumda bulunabilirsiniz. Ancak oyunun temel nesnesi hikayesi ise grafiksel olarak yorum yapamazsınız. Bunun üstüne ek olarak grafik konusunda sıfır bilginiz var. Oyunlar illa son çıkan oyun motorlarıyla yapılacak diye bir şey yok. Retro - 8bit türevi oyunlar var ki emin olun çoğu size o grafikleri muhteşem olan oyunlardan daha çok zevk verecektir. Call of duty'nin grafikleri "çok iyi" denmesine rağmen istenilen yorumları alabiliyor mu? Yeniliklere açık bir oyun mu? Grafiği iyi olan her oyun müthiş mi? Eğer öyleyse Dota 2 lol'den açık ara üstün. Ben çocukluğumun en iyi zamanlarını mario, tetris gibi 8bit eğlenceli oyunları oynayarak geçirdim. Yeni çıkan hikayesi ve bir iskeleti olmayan saçmalıklarla değil. Şimdi o küçük beynin ile bu konular hakkında yorum yapma. Malum rezil oluyorsun sonra.
Son 2 cümlen hariç tüm dediklerine hak veriyorum ama, o kadar ayın stresinimi çıkarıyorsunuz emekliler olarak ? Yazıktır bu kadar azarlanırmı bir insan yahu =/

Life Hunter

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Bir oyuna laf attı diye niye bu kadar tepki gösterdiniz ve ya aşağılama girişiminde bulundunuz? Hani oyunu size göre yanlış yorumlamış olabilir ama neden yanlış yorumladığını göstermek yerine aşağılamaya çalışmak 10-12 yaş fanboy/fangirl zihniyetinden farksızdır. Birini sert bir şekilde yargılayıp küçük düşürmeye çalışmaktan cinsel bir haz mı alıyor bu millet halen anlamış değilim. En iyisi Death'in Without Judgement şarkısının sözlerini bir okuyun:

Suçsuzluğu ispat edilinceye kadar suçlu
Ruhunuzu ve kaderinizi suçluyoruz
İhtimalleri boş ver
Mantıklı düşünme ya da hesaplamak için çok meşguluz
Azalan bir nesilde yer alıyoruz
Karmaşanın basitliğe dönüştüğü yerde
Acı, kabul edildiği zaman
Önemsiz hesaplar ortadan kaldırılmış olacak
Yargılama olmadan ne yapacaktık ?
Kaybolmuş zamanlarda ortaya çıkmış olan
Kendimize bakmaya mecbur kalacaktık
Yargılama olmadan olabilecek şeyleri varsayarak
Algılama bir milyon defa artardı
Kolaylıkla deneme yapan
Hayal gücüyle kafası dalgın
Eğer tadına bakabilseydin bağımlılık yapabilirdi
Hayatın,direnenleri ezdiği yerde
Azalan bir nesilde yer alıyoruz
Karmaşanın basitliğe dönüştüğü yerde
Acı , kabul edildiği zaman
Önemsiz hesaplar ortadan kaldırılmış olacak
Bu da şarkı

Exo

Gray
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Son 2 cümlen hariç tüm dediklerine hak veriyorum ama, o kadar ayın stresinimi çıkarıyorsunuz emekliler olarak ? Yazıktır bu kadar azarlanırmı bir insan yahu =/
Yönetici olduğumuzda içimizden geçipte söyleyemediklerimizi söylüyoruz diyelim söylemedik bir anlamı olmadı bakalım söyleyince ne değişicek.

İnanılmaz

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yönetici olduğumuzda içimizden geçipte söyleyemediklerimizi söylüyoruz diyelim söylemedik bir anlamı olmadı bakalım söyleyince ne değişicek.
Çok şey değişecek, eski saygınlığınızı kaybedeceksiniz. Ben buna yanıyorum işte. Neden yetkililer yetki dışı bırakılınca sert tavırlar sergiler ki ? Seni böyle bilmezdim, bilmezdik.

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Şimdi o küçük beynin ile bu konular hakkında yorum yapma. Malum rezil oluyorsun sonra.

Ben bile bu kadar iğnelemedim kimseyi. B) (Adam bir konuda -ne kadar doğru ne kadar yanlış tartışılır da- yorum yaptı diye küçük beyinli mi oldu şimdi? Kimin nesi bilmiyorum ama bu kadar açıktan hakaret yemeyi hak etmiyor söz konusu vatandaş, kusura bakma da.)

Exo

Gray
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Bir troll hesabı iğneledik diye bu kadar olay olmasını beklemiyordum. Hala saygı duyulması gereken durumda saygıyla yaklaşıyorum ancak gelip troll bir konuda normal bir mesaj atmak da neyin nesi? Orada arkadaş açıkca lol oynayan ortalama bir türk çocuğunun tavırlarını sergiliyor bariz belli troll bir hesap ve mesaj olduğu. O an neden öyle bir ifade kullandım bilmiyorum ama ağır olduysa affola.

Mello01

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Böyle bir oyunu grafikleriyle eleştirmek... Undertale sadece tek kişi tarafından kısıtlı bütçeyle geliştirilmiş bir yapım.

Ki undertale'in amacı karakterleri ve rpg
öğelerini farklı tutarak biraz daha değişiklik yaratmak oyun dünyasında. Yani "çoh küzel krafikler olacak herkes zevecek" değil...

Son düzenleme: