[Nauza]CruzeGame Project Ozone 2-7/24 Online-Premium Zorunlu Değil

Prototp

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
+994XXXXXXXXXX şeklinde yurt dışı telefonlu kabul edilmiyor

- 4732
Yurt dışı telefon numaralarını malesef sistemimiz desteklememektedir. Başka telefon numarası bulamıyorsanız eğer facebook sayfamızdan mesaj atın bir çözüm uygulayalım.

DilaWyr

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
ya kayıt olurken tel numaramın son hanesını yanlıs gırdım dıye kayıt olamıyorum 24 saat sonra cevap verılmeyen aktıvasyonlar ıptal edılecektır dıyo ama edılmemıs 2 gun oldu plz help

Prototp

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ya kayıt olurken tel numaramın son hanesını yanlıs gırdım dıye kayıt olamıyorum 24 saat sonra cevap verılmeyen aktıvasyonlar ıptal edılecektır dıyo ama edılmemıs 2 gun oldu plz help
Merhaba, facebook sayfamızdan bize kullanıcı adınızı da belirterek ulaşın sorununuzu çözelim

ByCrawL

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kayıt olma ile ilgili bir sıkıntı genel hata olduğunu düşünmüyoruz, ancak eğer kayıt aşamasında sıkıntı yaşadıysanız facebook sayfamızdan iletişime geçebilirsiniz.
Yanlış anlamadıysam premium hesap sahibi olanların kayıt olmasına gerek yok doğrumu?

shodowhawk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
e-postaya onay linki göndermiyor yav giriyorum baktım her yerini e-maili hiçbiryerde yok

Prototp

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
e-postaya onay linki göndermiyor yav giriyorum baktım her yerini e-maili hiçbiryerde yok
Merhaba, eposta kayıt olduktan sonra bazen hemen, bazen de yaklaşık 6-7 dakika sonra gelebiliyor. Bu email sunucumuzdaki firewalldan kaynaklanıyor. Eğer email size ulaşmadıysa facebook sayfamızdan bize ulaşınız kaydınız hakkında size yardımcı olalım.

shodowhawk

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
tamam gelmiş saol

kayt olmakla ilgili hiçbir sıkıntı yok ancak modlar fazla büyük endertech adlı bir modu yüklerken takılıyor ve kasıyor

benim nauzada sorun var yaa

CanerBeyPvo

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
sonunda aradımız sunucu buydu umarım uzun bi süre server açık kalır başarılar dilerim :)

Prototp

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Küçük bir bilgilendirme,
Sunucumuzda çektiğiniz video veya yaptığınız canlı yayınları sosyal medya hesaplarımızda ve web sitemizde paylaşmaktan mutluluk duyarız. Abone sayısı veya izlenme hiç fark etmeden herkesi paylaşacağız. İletişim için konuda belirttiğimiz yollardan ulaşabilirsiniz.