Natural Survival No X - Ray , Team , Spawner Alma , Ticaret , Top5 Listesi , Marketsiz Emek Server

emirhanbüyüker

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0

##########################################

Server ip : NaturalSurvival.Nitrado.Net

##########################################

Uzun Ömürlü Kaliteli Survival Emek Server Açmak İstedik , Kaliteli Pluginlerle Hilesiz X - Raysiz

Herkezin Zor Eşya Sahibi Oldu , Marketsiz Emek Server

Emek Sevenler İçin Hizmetteyiz.

# Hile , Bug Kullanmak Yasaktır!

# Başkasının Evine İzinsiz Sethome Yasaktır!

# Evlerin Etrafını Duvarlarla Kapatmak Yasaktır!

# Küfür , Spam ,Reklam Yasaktır!

# TP Tuzagı Yasaktır! Diğer Tuzaklar Serbest.

# 1x1 Kule Yapmak Yasaktır!

# Adminleri Gereksiz Meşgul Etmek Yasaktır!

# Hile Şikayeti Alan Oyuncu Skypeden Ekran Paylaşması Zorunludur.

# Server Sürüm : 1.7.2

# Ram 12GB

# 42 Slot

# Claimli Alanda Pvp Açıktır.

# Bütün Biyomlar Bulunmaktadır.

# 7/24 Destek , İlgili Yetkililer

# İpeksi Dokunuş İle Spawner Alma Vardır.

# Takım Oluşturabilme .

# Top 5 Listesi Vardır.

# Timber Mod Vardır.

# Ticaret (Takas) Plugini Vardır.

# Kafa Düşürme Vardır.

# Altın Kürekle Claim Atma Vardır. (Türkçe)

# X - Ray Engellidir , Hileler Tespit Edilebilir.

# Servera Mahkeme Ekledik Oyuncular Şikayetçi Oldukları Kişileri Nedeni ile Birlikte Bize Bildiriyor , Bizde Yargılıyoruz ( Davalı Kişi Avukat Tutabilir :) )

# MegaVIP

# UltraVIP

# PremiumVIP

Vip Satışlarımız Vardır Oyun İçerisinden /warp Vipbilgi Yazarak
Vipler Hakkında Bilgi Edine Bilirsiniz.

emrhnbykr

sifa.craft

Son düzenleme:

dalemale

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bence tuzaklar serbest olsun daha zevkli olur

stlile

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Server süper Yapanların Eline Sağlık %200 Hile Bug ws engelli ! Tamamen emek. Vip almaya değer! !

Porsuk35

emirhanbüyüker

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Servera Team , Ticaret Ekledik ve Claimli Alanda Pvp Açtık

Güncel +

Son düzenleme:

okalipos

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Server admini dolandırıcıdır vip aldırıp serveri kapatıyo

emirhanbüyüker

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Server admini dolandırıcıdır vip aldırıp serveri kapatıyo

Server Süresini Tamamlayana Kadar Açık Kaldı Dolandırıcılık Söz Konusu Olamaz MrMor Arkadaşımız kural ihlali yaparak banlandıgı için serverı Kötülemeye Çalışıyor Anlaşılan , İstiyen Sifa.Craft Skype Adresinden Bana Ulaşıp Konu Hakkında Bilgi Alabilir.

Konu Güncel +

okalipos

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Server Süresini Tamamlayana Kadar Açık Kaldı Dolandırıcılık Söz Konusu Olamaz MrMor Arkadaşımız kural ihlali yaparak banlandıgı için serverı Kötülemeye Çalışıyor Anlaşılan , İstiyen Sifa.Craft Skype Adresinden Bana Ulaşıp Konu Hakkında Bilgi Alabilir.

Konu Güncel +
ahahah gerçekten güldürdün yançarını arkadan kestim p1000 kılıç düştü çardan çıkıp asıl hesabına girdin beni banladın vip alıncaya kadar kanka manka server 3 ay kalacak vip alındıktna sonra bitti iş benden tavsiye emeklerinizi çalıyo

emirhanbüyüker

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Claimli alanda PVP kapansa daha iyi olur.
Claimli alanda pvp kapalıydı ama yoğun istek üzerine açtık
Sorununuzdan dolayı özürdileriz[DOUBLEPOST=1407875441,1407832368][/DOUBLEPOST]
ahahah gerçekten güldürdün yançarını arkadan kestim p1000 kılıç düştü çardan çıkıp asıl hesabına girdin beni banladın vip alıncaya kadar kanka manka server 3 ay kalacak vip alındıktna sonra bitti iş benden tavsiye emeklerinizi çalıyo
Bnce boşuna uğraşma server öğlenleri full çekiyor reklamımı lütfen daha fazla kirletme[DOUBLEPOST=1407920072][/DOUBLEPOST]KONU GÜNCEL ++
KONU GÜNCEL ++
KONU GÜNCEL ++

emirhanbüyüker

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Normalde her serveri kötülemem ama bu server çok kötü beyler tavsiye etmem sakın gitmeyin rezalet server
Yunusemre bnce fazla zorlama servere gelmedn bile lütfen kötüleme reklamı server belgelerini bile atarım[DOUBLEPOST=1407953849,1407953643][/DOUBLEPOST]
Normalde her serveri kötülemem ama bu server çok kötü beyler tavsiye etmem sakın gitmeyin rezalet server
yunusemrenin yaşının küçüklüğüne veriyorum arkadaşımız intikam almak istemiş boşyere reklamı kirletiyor
https://forum.gamer.com.tr/konu/pla...ram-100-kişilik-eglencenin-tek-adresi.213813/
inceliyeblrsnz şu rezaleti

ASDADASDASADADADAAS

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Yunusemre bnce fazla zorlama servere gelmedn bile lütfen kötüleme reklamı server belgelerini bile atarım[DOUBLEPOST=1407953849,1407953643][/DOUBLEPOST]
yunusemrenin yaşının küçüklüğüne veriyorum arkadaşımız intikam almak istemiş boşyere reklamı kirletiyor
https://forum.gamer.com.tr/konu/play-newsurvival-org-survival-pvp-1-7-2-1-7-4-1-7-5-8-gb-ram-100-kişilik-eglencenin-tek-adresi.213813/
inceliyeblrsnz şu rezaleti
emirhanb sana katılıyorum adam konusuna kötü yazdığın için serveri girmeden boş yere kötülemiş server gayet güzel ve emek server.Yunusemre gibi abiler böyle davranıyor...:sinirli:

ASDADASDASADADADAAS

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Server iyi demiştim serverin sorunu yok fakat oyunda settler diye bir adam var ve onun yüzünden servere oyuncu gelmiyor adm bize sövüyor adam mute yemiyor biz sırf amerika dedik diye muteleniyoz adam ana avrat kaysa bile rehberler onun teamında olduğu için rehberler ırkçılık yaprak ona adam akıllı mute bile atmıyolar.O settler yüzünden kaç kişi yi kaybettiniz adminlerin haberi bile yok.Oyundaki ismim tec27...

emirhanbüyüker

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Server iyi demiştim serverin sorunu yok fakat oyunda settler diye bir adam var ve onun yüzünden servere oyuncu gelmiyor adm bize sövüyor adam mute yemiyor biz sırf amerika dedik diye muteleniyoz adam ana avrat kaysa bile rehberler onun teamında olduğu için rehberler ırkçılık yaprak ona adam akıllı mute bile atmıyolar.O settler yüzünden kaç kişi yi kaybettiniz adminlerin haberi bile yok.Oyundaki ismim tec27...
kişisel sorunu nu skypeden hallet[DOUBLEPOST=1408033200,1408033163][/DOUBLEPOST]
Ya bi git abi sensin hemde vip yokmus git babanı yuttur
yunusemre bence burdan atışmayalım skype ismini verirmisin ???