Nasıl Gidiyor ? | Medieval House | İlk Ortaçağım ^^

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
add me tag list

RedIsBack

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Zeynep çatıdan başlıyor diye sendemi başlıyacaksın.Taklıitciliği ve kişiliklere sığınmayı bırak kendin ol.
Hayır yani ikimizde aynı tekniği kullanıyorsak o nasıl o kadar güzel yapabiliyor diye sormuştum da cevabı bildiğim için boşver .s

Bedzey

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Üst tarafı okumadan 'bildiğin benim çatımın aynısı' diyip cırlayacaktım :D ama hala sadece ortada çatı var ve o da benimki, ben pek bir şey göremiyorum burada. Altını da yap :)

RedIsBack

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Üst tarafı okumadan 'bildiğin benim çatımın aynısı' diyip cırlayacaktım :D ama hala sadece ortada çatı var ve o da benimki, ben pek bir şey göremiyorum burada. Altını da yap :)
Seninki değil,seninkinden ilham alarak yapılmış bir çatı.Seninkinde eğim daha fazla ve çatının alt kısımları daha dik :D

brke13

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Çalışmalarına devam et fakat biraz daha taş kullan :)

FallBrook

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Tüm binanın kalastan olması biraz itici duruyor. Genel itibari ile hoş görünse de binanın ayakta kalmasını sağlayan sütunlar eklemen iyi iş görür :) Kullandığın kalasın odunu genelde en iyi yakışan sütun modeli oluyor.

ExtendedFox

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
İlk denemeye göre güzel ama medieval yapıcaksan tek çeşit blok kullanmaman gerek

Sent from my iPhone using Tapatalk

Newhnee

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ya abi şuraya tamamlanmamış yapılar için konu açmayın :/