Multiplayer server kurma hatası

cCcWarriorcCc

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eskiden hep server açardım ama bir program sildim artık dosya açılmıyor hatanın ss veremiyecem ama böyle bişel diyor.
Hata:Bu dosya,bu eylemi gerçekleştirmek için ilişkilendirilmiş bir programa sahip değil. Lütfen bir program yükleyin veya zaten yüklü bir program varsa,Varsayılan Programlar denetim masasında bu programla ilişkilendirin.
Bakın not defterim var ama dosyayı açamıyom.
Bazı arkadaşlar birlikte aç demesin.Oda olmuyor aynı hata[DOUBLEPOST=1375431343,1375424849][/DOUBLEPOST]güncel

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
hadi sallayalim ya tutarsa
bukadar bilgi verirsen ancak sallayarak sorununu çözebiliriz
forma resim yüklenmiyor olabilir baska bir siteden yükle link koy bakalim resimlere çözelim sorununu

darkman1989

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bu Konuyla Alakalı 2 Çözüm Yolu Önerebilirim 2 'sini de Tek Tek Deneyerek Sonuca Ulaşabileceğini Düşünüyorum..

1. Çözüm Yolu; Eğer En Son Server Açtığınız Gün Çok Geride Değil veya Format Atmadıysanız Sistem Geri Yüklemeyi Deneyin..
2. Çözüm Yolu; Genel de Bu Hataların %100 Sebebi Bilgisayarına Farkında Olmadan Yerleşmiş Zararlı Yazılımlardır Sisteminde Değişiklik Yapmana İzin Vermez Sanki Yöneticiymiş Gibi Seni Kısıtlar Genelde Görülen Hatalardan Birisi Klasör Silememe, Klasöre İsim Verememe, İnternet Tarayıcısı Ana Sayfası Engeli ve Senin Almış Olduğun Hata Sana Önerim Combofix.. Çok Etkili Bir Yazılımdır Tavsiye Ederim.. Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız..

cCcWarriorcCc

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
sildiğim program için bende sistem geri yüklemeyi denedim ama sildiğim program yoktu. Hep benim oyunlarım vardı :) şimdi combofix indiriyorum saolun.