MortalMC Hakkında

alican111

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Selamlar millet!

Bugün sizlere MortalMC hakkında bir şikayetimi dile getirmek istiyorum.Bu çok "şerefli"(!) arkadaşlar geliyorlar ve admin olduğum tüm sunuculara reklam atıyorlar.Gidiyorum sunucularına neden reklam atıyorsunuz diyorum banlıyorlar.Buradada size soruyorum.Bu sonuçta napardınız?Hadi beyin fırtınası yapalım.Bu zeki arkadaşlara karşı nasıl bir önlem almalıyız yada nasıl bir tutum sergilemeliyiz.Hadi görüşleriniz bekliyorum.

Ufacık bir not:Konu yanlış yerde olabilir ancak buda sunucu yönetimiyle ilgili bir konudur.O bakımdan buraya açtım konuyu.

Fikirlerinizi bekliyorum!!!

AhmetCanSARAC

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hmms. Server reklamları 2 ye ayrılır; Kaliteli Sunucu Reklamı ve Kalitesiz Sunucu Reklamı olarak. Kaliteli Sunucu emek verir forum sitelerinde harika süper bi konu açar insanlar dikkatini çeker. Kalitesiz sunucular ise konuda anlattığın gibidir . Haksız oyuncu çalarlar. Eğer VIP Alıcak biri varsa sunucunda ve o reklamdan sonra gittiyse büyük ayıp etmiş olurlar.

YasirUS

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hmms. Server reklamları 2 ye ayrılır; Kaliteli Sunucu Reklamı ve Kalitesiz Sunucu Reklamı olarak. Kaliteli Sunucu emek verir forum sitelerinde harika süper bi konu açar insanlar dikkatini çeker. Kalitesiz sunucular ise konuda anlattığın gibidir . Haksız oyuncu çalarlar. Eğer VIP Alıcak biri varsa sunucunda ve o reklamdan sonra gittiyse büyük ayıp etmiş olurlar.
Bu Adamlar Kalitesiz Slot Bugu Yapanlar Plugin Paketi Editlemei Bilmez 10dkda Bir Sunucu Yapıp Açanlar

Emrsmsk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sen bana özelden senin sunucuna reklam atanların IP adreslerini ver. Ben onların sunucusunu kapatayım.

AhmetCanSARAC

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Az önce servera gittim aşırı göz yoran chat renkleri var kalitesiz deneme rehberler yok şunu yapana sınırsız mute felan. Gitmeyin.

alican111

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Şimdi biz bunların sunucusuna gitsek bi atlasak.3 gün açtırmasak rdos atsak "KISKANIYOLAR!!!" derler.Yazık vallahi yazık

SteveKafası

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Umarım bir daha böyle bir şey olmaz

Son düzenleme:

Brando

Zafer ancak ona inananlarındır.
En iyi cevaplar
0
ilgilenmeyin gidiyolar