* Moneycraft * Yetkili, Builder Ve Rehber Alımları Başlamıştır *

MoneyCraft

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Başvurun kabul edildi skype den eklerseniz 3 gün içinde size randevu vericem.
Edit: Test süresi yoğun istek üzerine herkes test olana kadar uzatıldı![DOUBLEPOST=1369247875,1369247619][/DOUBLEPOST]Çekiliş ile Facebook adresimizi beğenip en çok aktif olan 1 kişiye 3 ay VIP'lik ödülü var arkadaşlar!

efeaks

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
* Nick:JİMR35
* Gerçek ad:ANIL
* Referans(deneyimlerin:4 Serverde rehberlik 1 serverde modluk 3 serverde (1 tanesi kendi serverin) adminlik
* Yaşadığın yer: İzmir/Karşıyaka
* Facebook adresin(varsa: https://www.facebook.com/profile.php?id=100002592710493&ref=tn_tnmn
* Başvuru nedenin:Minecrafta verdeğiniz başlık ve verdiğiniz özen cok ama cok hoşuma gitti sizin gibi biriyle calışmak isteri acıkcası (yağclık amacıyla değil ) ve bilgilerimizi sizle paylaşmak isterim
* Plugin bilgin(hangi pluginde ne kadar bilgin var?: MobArena - ModtManager - MultiWorld - Orebfuscator - PermissionsEx - PluginMetrics - PVPArena - ScheduledAnnouncer - WorldEdit - WorldGuard-quickshop-essentials Ve buna benzer bilgilerim var
* Ek açıklama(varsa:inş aranıza bende katılırım bu arda wg ve spawner gibi konularda iyiyimdir arsalar da ve pazar da sorun olursa (olmaz ama ) siz yokken arkanız açık gidebilirsiniz

stoz09

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
* Nick:wigleg
* Gerçek ad:Yiğit
* Referans(deneyimlerin:(12- 13 sw de oldum
* Yaşadığın yer:İzmir
* Facebook adresin(varsa:(Kullanmiyom
* Başvuru nedenin:Rehberliği Severim
* Plugin bilgin(hangi pluginde ne kadar bilgin var?:(Rehbere Plugin Bilgisi Lazım mı? :sırıtmak:

MrZehirs

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
* Nick: Diablo
* Gerçek ad: Mertkan
* Referans(deneyimlerin):2 Serverde build 20svde rehber 3 svde denemerehber 1 svde usta ewhbwe
* Facebook adresin(varsa Skype'den veririm):Skype var Mertkan Yavuz
* Başvuru nedenin:Mimar olup svye yardim etmek
* Plugin bilgin(hangi pluginde ne kadar bilgin var? Plugin degil ama we bilgim yüksek
* Ek açıklama(varsa):Mimar olmak isterim.

MoneyCraft

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
stoz09
Şuna kadar alındı diyebileceğim 1 kişi var o da rehber olarak alındı. Nick "Aezur" ve test süreleri uzatıldı. Server açılana kadar test yapıcam.
Not: Çekiliş ile Facebook adresimizi beğenip en çok aktif olan 1 kişiye 3 ay VIP'lik ödülü var arkadaşlar! http://www.facebook.com/MoneycraftOnline?fref=ts[DOUBLEPOST=1369569616,1369319092][/DOUBLEPOST]Yetkili alımlarının süresini uzattık. Bilginize!
Not: Çekiliş ile Facebook adresimizi beğenip en çok aktif olan 1 kişiye 3 ay VIP'lik ödülü var arkadaşlar! http://www.facebook.com/MoneycraftOnline?fref=ts

efeaks

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kardeşim beni hatırladınmı ? şuanda pek quester bilgim yok fakat beni baş rehber olarak alabilirsin :)

Inuit

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
*Adı---->Halil
*Yas---->16
*referans---->Hepsi Kapandi sadece 1 tane war ondanda ayrildi bilmek isteyenler ---BuzCraft --- İsmim MineViini
*Şehir---->Adana
*Facebook---->Gizli
*Basvuru Nedeni---->Görev Yapmayi Severim
*Plugin bilgi---->wg-we %99 Temel pluginlerle aram cok iyidir..
*Ek Açıklama---->Her türlü World edit Komutlarini Bilirim [3 Adminlik 2 Mod 3 rehber]

ByDarKness

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
* Nick:spiderfrog
* Gerçek ad:Murat Akay
* Referans(deneyimlerin) : 3 Adminlik 13 Builderlik 6 Kuruculuk 10 Rehberlik aptım
* Yaşadığın yer:Samsun
* Facebook adresin(varsa) : http://www.facebook.com/DaNqeRsous
* Başvuru nedenin: Servere Yardım Etmek İçin .
* Plugin bilgin(hangi pluginde ne kadar bilgin var xAuthme , Authme , We , Wg , Alphachest , Simple Region Market , Created Gate , Schematic (aklıma gelenler bunlar daha var ) Ek Olarak Plugin Türkçeleştirmeyide Biliyorum
* Ek açıklama(varsa) : Yok

SKYPE EKLEDİM