Mojang Ekibi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alenka1999

Marangoz
En iyi cevaplar
0
7 Senedir Bilgisayarda Oyun Kodlayıp C++'yla Kodladığım Program Sayesinde (3 Ayımı Aldı) Her Dosyayı Düzenleyip Kendime Özgü Yapabiliyorum... Diğerlerine Gelince Verdiğiniz Cevaplar Yüzünden Gülmekten Uçtum Evin Penceresinden İçeri Yuvarlanıp Çöp Kovasına Girdim İçindeki Çöpler Yuvarlanıp Babamın Oturduğu Kltuğun Önüne Geldi Eve Giremiyorum :(

Bu Arada "Life Hunter" Game Maker Ne İşe Yarayacak? Sadece Flash Oyun Yapımı İçin

Bu Arada "LarciuS" İngilizcem 5 - Üniversiteyi ****** Et - 180 IQ'lu Çocuğu Almazlarmı Sanıyosun :) (Ben Değilim Ha Çocuğun Teki (Aynştayn Reyiz'in IQ'su = 160))

7 sene diyorsun ve 13 yaşındasın ha. Sen kimi kazıklıyon ulan amele.[DOUBLEPOST=1374794832,1374794728][/DOUBLEPOST]Hem ingilizce zor bir şey değil. 1 ay kurs ya da en azından pc oyunlarından ebemin de iyi ingilizcesi olur

En iyi cevaplar
0
7 Senedir Bilgisayarda Oyun Kodlayıp C++'yla Kodladığım Program Sayesinde (3 Ayımı Aldı) Her Dosyayı Düzenleyip Kendime Özgü Yapabiliyorum... Diğerlerine Gelince Verdiğiniz Cevaplar Yüzünden Gülmekten Uçtum Evin Penceresinden İçeri Yuvarlanıp Çöp Kovasına Girdim İçindeki Çöpler Yuvarlanıp Babamın Oturduğu Kltuğun Önüne Geldi Eve Giremiyorum :(

Bu Arada "Life Hunter" Game Maker Ne İşe Yarayacak? Sadece Flash Oyun Yapımı İçin

Bu Arada "LarciuS" İngilizcem 5 - Üniversiteyi ****** Et - 180 IQ'lu Çocuğu Almazlarmı Sanıyosun :) (Ben Değilim Ha Çocuğun Teki (Aynştayn Reyiz'in IQ'su = 160))

sen 7 sene önce portakalda vitamindin

Praetorian

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Değerimi bilin değerimi siz bana herşeyi dalgaya alıyorum diye küfür edersiniz ama mojanga katılmak isteyen 13 yaşında çocuk olur..

KMHero

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Değerimi bilin değerimi siz bana herşeyi dalgaya alıyorum diye küfür edersiniz ama mojanga katılmak isteyen 13 yaşında çocuk olur..
Aynen ya. Praetoriana kufur etmeyn doverim haa :D

iPhone 6 cihazimdan Tapatalk 4 kullanmadan gonderdm.

xxxyağızxxx

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
işin çok zor ama imkansız da değil :D adamlar milyondolarlar kazanıyo orda girebilirsen yaşadın sölim:p

forte

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bu kodlama dillerini biliyorsan gel benim yanımda çalış :p Daha çok para kazanırsın :p

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Hayatta imkansız diye bir şey yoktur, ama mucizeler çok zor gerçekleşir. Kısaca hayallerinin peşinden koşmayı bırakma belki bir gün gerçekleşebilir tabii ki her hayal olacak diye bir şey yok sen baya büyük bir hayal düşünmüşsün yapabilirsin kaderinde yazılıysa ama IQ 180 olması aşırı saçma geldi :/ seni labaratuvarda incelemeye alırlar bu insanmı diye :D bu arada istersen IQ 500 olsun bu işler zeka ile olmuyor ne yazıkki.

ortatasak

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
kimse küfür etmedi lan sadece araya benim nickim girdi işler karıstı :D

TheGold

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İyi bir liseye git. İyi bir üniversite'de (Hazırlıklı olsun) Bilgisayar Mühendisliği oku.Üstüne yüksek lisans yap. Başvur belki alırlar. :D

De4D_L4nDeR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Hepinize tebrikler arkadaşlar. Bir çocuğun hevesini çat diye kırmayı onunla nasıl dalga geçtiğinizi sergilediniz. O yüzden bravo size.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...