Modlu Server lütfen girin

wannaeatpizza

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
benim bi modlu server sorunum var lütfen biri yardım etsin yada Smart Moving Mınecraft Comes Alive Modlu Server dosyası verirse çok mutlu olurum ranork un dediği her şeyi yaptım ama olmadı lütfen ilgilenin

Emirhan Tüzün

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
abi ottocraft yükle smart moving var siteden bulabilrisn linki

Emirhan Tüzün

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
mehmet otto craft launcherini yükle ve java ile çalıştır oyuna gir aynı minecraft ama modlarla birlikte .) multiplayerde oynayabilirsin modların ismini bilmiyorum ama silah banyo mutfak vb geliyor multiplayer oynayınca daha cok silah ekleniyor galiba benim bilgim bu launcher i indirmek için link = http://ottocraft.net/ ordan indir e gir ve indir .) yardımcı olabilmişimdir işallah (:

wannaeatpizza

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
otto craft var bende ama 1 server i açılmadı 2 MCA yok mınecraft Comes Alive 3 onla server oluşturulmuyor

Emirhan Tüzün

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
tunasdes dediklerinin çoğunu anlamadım ama sv açılmıyor diyorsun 1 haftada 1 açılıyor galiba hiç bilgim yok o konuda .)

aklıllıminecraft

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Emirhan Tüzün server güzele benziyo giricem +1[DOUBLEPOST=1374658173,1374658111][/DOUBLEPOST]ama birtek kötü yanı var hemen katıla girince 404 not found veriyo

mehmemet

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
dostum bugün indiremem ama bi denicem minecraftın üstünemi kuruluyor bu ? yoksa ayrı bi klasörmü ? ona göre minem çok güzelde

Emirhan Tüzün

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
doru sölüyorsun 404 found veriyor o bendede var mehmet herhangi bir klaseöe atmayacaksin onunlauncherini yükle ve sag tikla birlikte aç java de oyun açılır

mehmemet

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
bunu nasil kurucam dostum ya sende kuurlusu varsa verirmisin
anlamıyorum
net
MTa-INF
it
splash.png var nereye aticam bunlari ???

mehmemet

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
nasıl ya öle degil ama rarı açtıgımda içinde bunlar vardı :S tamam buldum :D[DOUBLEPOST=1374764011,1374763931][/DOUBLEPOST]bu simde nere kuruluyor ? nerede n açicam bunu ?[DOUBLEPOST=1374764146][/DOUBLEPOST]java hatasi verdiiiii :S ???
could not create the java virtual machine
a falat exception has occurred. program will exıt ?
ne yapmaliyim ???[DOUBLEPOST=1374764354][/DOUBLEPOST]dostum bu error pff nasil çözülücek ?[DOUBLEPOST=1374764655][/DOUBLEPOST]sanırım çözdüm :D[DOUBLEPOST=1374765476][/DOUBLEPOST]dostum servere nasil giricem ? he ? bu minecraftın mod yüklenmis hali degisik bisisi yok skin disında

Emirhan Tüzün

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
dedim sana minecraftın modlu halı diye ben .) ama sv arada sırada açlıyor ben giç görmedim artık fazla girmiyorum ona
zamanını çaldıysam üzgünüm :/[DOUBLEPOST=1374773683,1374773540][/DOUBLEPOST]
ottocraft ı indirmeye çalıştıysan o bir launcher dır

ben kurmayı denersem kurarım yada kurulmuş bulursam op filan isterim 4 kişi filan oynarız ?