Modlu oynayacak arkadaş arıyorum [Technic-FTB-ATL-Void]

OguzhanGokay

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar merhaba,

Yaşım 23, skype kullanıyorum, eğlence amaçlı ve mod öğrenme amaçlı oynuyorum, özellikle 18 yaş ve üzerinde olan modları bilen veya bilmeyen, mikrofonu olan veya olmayan seviyeli, uzun süre (haftalarca) oynayabilecek, kötü niyetli olmayan arkadaşlar arıyorum, launcher yoksa ben göndereceğim problem yok.

TurboSinek

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Technic Launcher'ın offical modpacklerini oynadım. Oynamak istersen pm at takılırız. Hamachi server veya önerebileceğin başka serverlar varsa farketmez. 24 yaşındayım ayrıca.

atarliergen43

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
yaşım 19 tekkit lite iyi biliyorum.skype: atarliergen . pre var server kurabilirim eklersen konusuruz

dundogu12

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yaşım 15
istedigin zaman oynarım
technic ftb v.b modpaketlerinde yeterli bilgiye sahibim
12 +++ online`ım

izmarit81

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sa kardeşim bende senin gibi birini arıyordum video çekip youtube kanalımda yayınlamak için modlu tercihim olur tabikide ama fark etmez survival mc oynucak birilerini arıyordum mikrofon gayet iyi harici bilgisiyarda gayet iyi yaşım 18 onun harici 4 seneye yakındır mc oynarım arada,Bu hexxit,yogbog,tekkit felan arada oynamışlığım vardır.Merak ettiğin bir şey varsa skype:theblack.81 istersen görüşebiliriz abi...

OguzhanGokay

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sa kardeşim bende senin gibi birini arıyordum video çekip youtube kanalımda yayınlamak için modlu tercihim olur tabikide ama fark etmez survival mc oynucak birilerini arıyordum mikrofon gayet iyi harici bilgisiyarda gayet iyi yaşım 18 onun harici 4 seneye yakındır mc oynarım arada,Bu hexxit,yogbog,tekkit felan arada oynamışlığım vardır.Merak ettiğin bir şey varsa skype:theblack.81 istersen görüşebiliriz abi...
Skype ekledim

-Güncel-