Modern Survival Yaşamı!

ardaZy

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Herkese selamlaar, ve selamlaar. ^^

Size yalnız başıma başladığım, ve kesinlikle kendim bulduğum ''Modern Survival'' isimli bir yaşam tarzını anlatacağım.

-Modern Survival Nedir?

Herkesin bildiği gibi Survival'daki amacımız madene inmek, end'e gitmek, yemek bulmaktır. Bi' yerden sonra oldukça sıkıcı olmuyor mu? O zaman MS(Modern Survival) tam size göre! MS'de çeşitli görevler vardır, bu görevleri yaparak 4x4'den yapılmış dirt evinizi, kocaman bir şehire dönüştüre bilirsiniz. İsminden de anlaşılacağı gibi bu görevler ile yeni şeyler yapar, yaşam alanı kalitenizi büyütürsünüz.

-Görevler

(Not!: Mutlaka hepsi sırası ile yapılmalıdır!)

1- Kendiniz için içinde Cobblestone, Wooden Planks, Glowstone(Meşalede ola bilir.) Leaves(Dekorasyon için..) ve Wood'un bulunduğu, çatılarının Brick'den veya Cobblestone'dan olduğu büyük bir villa yapın.

2- Köyünüzün yollarını, aydınlatma sistemini, oturma banklarını ve diğerlerini en güzel şekilde yapın.

3- Köyünüz için yapar akarsu tarzında bir inşaat yapın.(Bunu atlaya bilirsiniz.)

4- Köyünüze enchant odası yapın.

5- Köyünüze Cobblestone, Wooden Planks, Glowstone(Meşalede ola bilir.) Leaves(Dekorasyon için..) Wood ve Stone Bricks'lerden bir-kaç katlı bir belediye binası yapın.

6- Köyünüz artık büyümeye başladı, bunun için küçük bir orman yapın, içinde cobblestone'den belirli uzaklıklarda çeşme ve inekler olmalıdır. Yolları Moss Stone'dan veya Stone Bricks'den yapa bilirsiniz. Işıklandırma için ağaçların arasına küçük, küçük Jack Lantern yerleştirin.

7- Köyünüzün tarıma el-verişli ola bilmesi için ormanınızın belirli bir yerine tarım alanı yapın. Yanına renk, renk koyunların olduğu ve fence ile yapılmış bir çiftlik yapın. Çiftlik evinizi yapın ve kocaman bir Red Wool, Wool, Wood, Cobblestone'dan ahır yapın. Ahırınıza 2x2 boyutlarında fance ile çevrilmiş, inek odaları biçiminde üstü açık bir yer yapın(Tamamen hayal gücünüze kalmış.)

8- Büyük bir kule yapın, buradan köyünüzü gözetleye bilin.

9- Köyünüzün etrafını fance veya hayal gücünüzde olan tamamen size kalmış bir şey ile çevirin(Canavarlardan uzak dursun yeter!)

10- Bir adet tren istasyonu yapın, nereye gideceği önemli değil.

-Doku Paketi(Texture Pack)

Soartex Fanver veya DokuCraft ile yaparsanız, çok daha iyi duracaktır. Default'da Modern Survival, eğer göz alıcı değilse, olmamış demektir!

(Konuma ilgi gelirse kesinlikle devamı gelecektir!)

alikinq

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
iyi de ya yanlış yaparsak :D ve daha sonradan anlarsak:)

123kaan321

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar ben bir şey anlatacam. minecraftta köylülerin yaptığı bi ev vardı girdim içeride saray gibi bi yapı vardı. odanın en orta kısmında mavi bi taş. kırdım onu aşağıda dört tane hazine vardı. 1. sini açtığımda içinde birkaç kemik ve demir vardı. 2. sini açar açmaz bombalar fırladı ve öldüm :) sadece ölme yetmedi bütün eşyalarımı kaybettim. bu nasıl bir şey anlatabilirmisiniz?

alikinq

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
herobrine yada köylüler tuzak yapmıştır

kayra09

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bilmeyenlere çok yardımcı oldun :) Ne hakked ediyosan onu verecekler :D

ardaZy

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar ben bir şey anlatacam. minecraftta köylülerin yaptığı bi ev vardı girdim içeride saray gibi bi yapı vardı. odanın en orta kısmında mavi bi taş. kırdım onu aşağıda dört tane hazine vardı. 1. sini açtığımda içinde birkaç kemik ve demir vardı. 2. sini açar açmaz bombalar fırladı ve öldüm :) sadece ölme yetmedi bütün eşyalarımı kaybettim. bu nasıl bir şey anlatabilirmisiniz?

Banada aynısı olmuştu. Sanırım bir mod tarafından veya güncelleştirme ile eklenen bi' şey :D. Orada 4 tane sandık oluyor, ve hepsinin içinden gerçekten güzel şeyler çıkıyor. Ayağının altında küçük red-stone basamağı oluyor ve o da TNT'leri patlatıyor. Hatta ben orayı, evim yapmıştım ya camlar falan. :D

ardaZy

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
iyi de ya yanlış yaparsak :D ve daha sonradan anlarsak:)

Bu projeyi gerçekten değerlendireceğim, ilk adımı olarak çok serbest bıraktım zaten :D. Tamamen hayal gücünüze kalmış, yalnızca orada belirtilen bloklardan, belirtilen mekanı-yeri yapmanız yeterli olacaktır :D. İnan ki, bunu ileride seed'ine kadar çok ilerletmeyi düşünüyorum. :D

kemikci05

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
hahahahahahhahahaha :D bu ne be !?! pyramide girmişin herobrine yalanını söleyip keklemişler, hatta girdiğin yerde bir sürü sandstone vhar. Turuncu woollar da var hahahahaha :D

Altair Creed

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dostum ben bi konu açıp, senin ismini ve konunun linkini de verip bunu geliştirebilir miyim?
(Mctl nin nası aktarıldığını anlat 12 mctl senin)
Edit: tüm paramı sana verdim[DOUBLEPOST=1371552357,1371550389][/DOUBLEPOST]Ya da geliştirmene yardım edebilirim.

Rapido_Hombre

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0

bulduğun yapı çöl piramidi internetten araştırırsın

Grim_railer

Marangoz
En iyi cevaplar
0
kaan piramit o panpa o basamak ı kırıcan sonra açıcan sandıkları ufff süper itemlr

kemikci05

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
altair teklifi kabul edebilirmiyim ? :zombikatili: :)