Moderatör Başvurularında Torpil [THE2016BESTİFŞA]

zRedDragon

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evet arkadaşlar bu gün sizlere moderatör başvurularında olan
büyük bir torpili göstereceğim.
Bildiğiniz üzere hatta kontrol edebilirsiniz bu gün 31 Mart 2016
Şimdi bilgisayarınızın tarihini ve atacağım 2 fotoğrafta ki belirtilen kısımları karşılaştırmanızı rica ediyorum.

Karşılaştırma
Moderatör olmak için gereken en az üye olma tarihi : 6 Ay'ı doldurması gerekmekte
SecretForest'in kayıt tarihi : 12 Şubat 2016
Bu günün tarihi : 31 Mart 2016
Evet bir ibretlik tespit konusununda sonuna geldik ancak yönetime iki sorum var.
1-)Bizi cidden enayi yerine koymayı çok iyi bildiğinizi mi sanıyorsunuz ?
2-)Oradan bakınca acaba af edersinizde aptal olarak mı görünüyoruz ?
Etiket Listesi
@OrangeLemon @Uchiha_Madara @Burakcan @XectioNN @Bartuzen @MhaWTHoR @Mavie @Hsbas @afesraca @BattleDragon14 @Erenbulbul @erenbulbulbulbul @Ragnarak @Neria78 @İnanılmaz @Veetiketlemeyiunuttuğumdiğerkişiler
Son olarak bu 2 soruya yönetimin ciddi ve dürüst olarak cevap vermesini istiyorum.
NOT : Bu arkadaşın moderatör olmasına bir şey demiyorum lakin yönetimin bir kuralı torpillemesine kızıyorum.@SecretForest lütfen alınmasın.

Burakcan

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Kimseyi biz aptal yerine koymuyoruz, bu seçim bize ait. 300 başvuru geliyorsa arasından max 5i alınabilir derecede, 1 kişininde kayıt süresi problem oluyor ve ve ve kişinin forumda eski hesabı var.

zRedDragon

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kimseyi biz aptal yerine koymuyoruz, bu seçim bize ait. 300 başvuru geliyorsa arasından max 5i alınabilir derecede, 1 kişininde kayıt süresi problem oluyor ve ve ve kişinin forumda eski hesabı var.
Cidden şaka yapıyor olmalısınız.Hadi tamam 3 ayı doldurmuş olsa yine bir şey demeyeceğim ancak tam 1.5 ayı doldurmuş.Tekrar soruyorum cidden şaka mı yapıyorsunuz ?

Cs0kis

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Orada farkındaysan kriter diyor bazısından geçip bazısından geçememesi mümkün , bu illaki reddedilmesi gerekiyor anlamına gelmiyor.

zRedDragon

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evet haklısınız mod olamadım lakin sizin bu kriterlere uymamanız insanın cidden sinirine dokunuyor.

Emre

JAVA <3
En iyi cevaplar
0
Size şaka yapmak isteseydim konuyu silerdim. Siz olamadınız diye yeni modlara olan kininiz nedir?
Burakcan bey kin fln yok ortada aslında arkadaşlar sadece gercekleri sölüyorlar mod başvuru konusunda üyeleri bilgilendirmek için gerekli kuralları yazmışsınız arkadaşlarda buna göre başvuru yapmışlar fakat o kurallara sahip olmayan kişileri alıncada biraz haksızlık olmuyormu sizcede? ben taraf tutmuyorum sadece size soru sormak istedim