Mod yükleyemiyorum :(

_ConnorKenwa_

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Kardeşim senin avatarın için ayrıntılı anlatıyorum ^^
En önce her şey sil save dosyalarını yedekle texturepackleride.Birde Minecraft launcheri silme sakın.Sonra force update yap bi.
İlk önce bunu indir kardeşim : http://files.minecraftforge.net/minecraftforge/minecraftforge-universal-recommended.zip
İndirdiğin dosyayı %appdata%>.minecraft>.bin>minecraft.jar'ın içine at META-INF sil
Oyuna gir bişiler yüklücektir mods klosörüde gelir .minecraft'ın içine.
Sonra istediğin modları minecraft.forums gibi sitelerde ara.
Biraz ingilizcen varsa gereklileri anlarsın.
Requirements gibi bilmem ne bişi var böyle gibi ama :D orda gerekli şeyler yazar.
Installation da verirler vermezlerse RAR lı dosyayı direk mods klosörüne at.
Requirements de forge yazarlarsa bu ilk yüklediğimiz şey ona gerek yok çünkü yükledik sadece ModLoader yazarsa o sende çalışmaz ama modların %80'i forge sağlar hatta %90.
Requirements de guiapi render player gibi olaylar varsa onlar gerekliyse onlarıda indir büyük ihtimalle onların içindekileri minecraft.jar'a at.
Ama sen bana yok abi benim ingilizcem bitti felan dersen.
http://www.skydaz.com/category/skydaz-installers/1-4-7-installers/forge-1-4-7/
bu siteye gir kendi kendine yükler modları yalnız NetFramework 4.0 gerekmekte.
Örn.
Bi mod seç skydaz dan indir bişi açılır install gibi bi yazı gelir tıkla complete yazarsa mod yüklenmiştir.
Umarım yardımcı olabilmişimdir.Olduysam da beğeni verirsen ve ya bunun yardımı dokunan kimse beğenirse benide mutlu eder :)
ben indirdim modu indirildi dedi ondan sonra oyunu açtım toomuch tnt indirmiştim e tuşuna bastım minecraft has been crashed dedi modu silcem şimdi

_ConnorKenwa_

Marangoz
En iyi cevaplar
0
arkadaşlar mod indirebiliyorum artık hepinize teşekkür ederim benim için zahmet ettiniz yoruldunuz çok teşekkür ederim özellikle Repelliuss sana çok teşekkür ederim bana çok yardımcı oldun ve eğer modları merak ediyorsanız assassins craft ve ferullo's guns modlarını indirdim tekrar hepinize çok teşekkür ederim

DoganSavran

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Buradan bakabilirsin :) Her şeyi eksiksiz yaparsan olur.
(Not: Çeken benim :D )

_ConnorKenwa_

Marangoz
En iyi cevaplar
0
ben artık mod yüklüyorum boşuna koymuşsun videoyu :D dün gece söyledim 1 de

ulrade99

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bende olmuyor :/ forgeyi yükledim ama minecraft açılmıyor ve yüklemeden öncede bende mods ve coremods klasörleri vardı yardımcı olabilirmisiniz ?

ulrade99

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Tamam .minecraftı silip forge update yaptım tekrar yükledim oldu :) ama saveleri yedeklemedim gitttii :D