[MiraSurvival.Nitrado.Net] Sanal Market/Timber/Pazarlar/SIFIRLANDI/Vip CEKILISI/TOP 5/ Koylu Tks

XEnderDdragonX

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Muhteşem Server Boss Lanetli Zombie Lanetli Zombie 2 /gorevler [Yeni Geldi] /warp KurtVadisi Den Topladınız Süngerleri /Warp Ticarette Takas Yaparak P1 Set Yapa Bilirsiniz. /warp Lanetli Zombie ve /warp Lanetli Zombie 2 Den Topladınız MiraPara Altın Parçaları İle Koruma IV Kağıdı Toplayarak P4 Set Yapa Bilirsiniz...

HandPvP

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Muhteşem Server Boss Lanetli Zombie Lanetli Zombie 2 /gorevler [Yeni Geldi] /warp KurtVadisi Den Topladınız Süngerleri /Warp Ticarette Takas Yaparak P1 Set Yapa Bilirsiniz. /warp Lanetli Zombie ve /warp Lanetli Zombie 2 Den Topladınız MiraPara Altın Parçaları İle Koruma IV Kağıdı Toplayarak P4 Set Yapa Bilirsiniz...
Cok Saol Kardesim

HandPvP

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Yan hesaplar açıp sunucuyu iyi göstermeye gibi çalışıyorsunuz ve dediklerim kötüleme değil doğru
Kod:
Konu düzeni kötü pekte survival'a benzemiyor
Kardesim Grup Moderatörüne Söyle istersen iplere baksın Yan Car Deil Ben Serefsizlik yapmam Serverim Allaha sükür İyi Gidiyor Sizin Gibileri Yüzünden Serverim Düsmez Bunu Herkes Anlar[DOUBLEPOST=1431106132,1431102044][/DOUBLEPOST]
Server super bence gelin arkadaşlar :)
saol Tessekkürler[DOUBLEPOST=1431108426][/DOUBLEPOST]Güncel

Deathbang

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
koşu yarışları süper ya :D sw ye gelmeyene ne diyim artık :D

kralton

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yeni şeyler eklenmiş onlarıda beğendim herkezi bekliyorum görev puanlarıyla item kazanabiliyoruz

HandPvP

Marangoz
En iyi cevaplar
0
koşu yarışları süper ya :D sw ye gelmeyene ne diyim artık :D
Eyw Kardesim Server Nickin neydi snn[DOUBLEPOST=1431176086,1431176047][/DOUBLEPOST]
Yeni şeyler eklenmiş onlarıda beğendim herkezi bekliyorum görev puanlarıyla item kazanabiliyoruz
Cok Saol KArdesim Dogru Yeni Eklentiler[DOUBLEPOST=1431187911][/DOUBLEPOST]Güncel[DOUBLEPOST=1431253597][/DOUBLEPOST]Serverimize Kit PvP Eklenecektir Bilginize

XEnderDdragonX

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
mirasurvival.nitrado.net Vip İndirimleri BUgün Bitiyor Kaçırma!!! Viplere Özel Hayvana Dönüşme Plugini Gelicek Sakın Kaçırmayın!!!

Fatsa52

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Servere Daha Önce Kayit OLmadim Kayit Olurken IP Adresinden 2.defa hesap acamassin diyor !

Ozi Başkan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Group Manager Essatials Motd Top 5 Authme Hepsi Hand Survival Sunucusuna AİT Özellikleri TAŞIYOR Özentilikle biyere varamassın iyi Forumlar.

Ozi Başkan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Nitrado TR de bulunan kişi sayısı bugu kullandıgın için şikayet edildin SUNUCU FİNİSH HAYIRLI OLSUN.