Mini Oyunlar (Minigames) Sunucumuza şimdilik bir Skripter!

Emrsmsk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
...
Merhaba arkadaşlar. Yeni açacağımız ve kalıcı bir şekilde geliştireceğimiz
Minigames sunucumuza şimdilik Reklamlara, Kasaya, Aylıklara harcayacağımız
bütçeden dolayı Ücretsiz çalışacak Skripterler aramaktayız. Şuanlık
hayrına yapacak diyebiliriz. Tabii ileride Ücretlerini vereceğiz ve ekstra birkaç Eklenti
Yapımcısı ile anlaşacağız. Hemen alımlara geçelim;

...
[+]
Alımlar [+]

Skripter (0/2)
...

Şimdiden yardımcı olmak isteyen arkadaşlar teşekkürlerimi sunarım!
Genelde tek çalışırım ama bunu yapmamın tek sebebi, sunucuyu açtıktan sonra çıkan
o inanılmaz beyin patlatıcı sorunlardan dolayıdır. İyi forumlar!

...

JackWold

Ağır Eleştrici
En iyi cevaplar
0
Sunucunda mimar olabilirim. Bir kaç güne istanbula geliyorum. O zaman fotoğraf atıp beni alıp alamayacağına karar verirsin. Skype : Murat. Bircandan

alihancrmn

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Benim De Aklımda Minigames Serveri Kurma Fikiri Vardı. Madem Seni Gördüm. Ben Pluginleri Fazla Anlamam. Minigamesleri Kurarım (Dragon Escapeye Kadar). Cidden Güzel Bir Builderim. Kötü Birşeyler Yapılırsa Müdahale Ederim( Yapı,Plugin Gibi). Profesyonel Bir Ekiple Çalışmak İstiyordum. Bu Benim İçin Bir Fırsat.

Serverinizde Olmak İsterim.
Skypem: alihan.cerman

Son düzenleme:

Emrsmsk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucunda mimar olabilirim. Bir kaç güne istanbula geliyorum. O zaman fotoğraf atıp beni alıp alamayacağına karar verirsin. Skype : Murat. Bircandan
Tabi efendim beklemedeyim.
Benim De Aklımda Minigames Serveri Kurma Fikiri Vardı. Madem Seni Gördüm. Ben Pluginleri Fazla Anlamam. Minigamesleri Kurarım (Dragon Escapeye Kadar). Cidden Güzel Bir Builderim. Kötü Birşeyler Yapılırsa Müdahale Ederim( Yapı,Plugin Gibi). Profesyonel Bir Ekiple Çalışmak İstiyordum. Bu Benim İçin Bir Fırsat.

Serverinizde Olmak İsterim.
Skypem: alihan.cerman
Eğer Skript bilginiz var ise? Neden olmasın..

alihancrmn

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Tabi efendim beklemedeyim.

Eğer Skript bilginiz var ise? Neden olmasın..
Maalesef Script Bilgim Yok. Minecraft Türkiyenin En İyi Builderlerindenim( Gözlemlediğim Kadarıyla) Serveri Güzel Yerlere Taşıyabilirim. Serverde İlkleri Yapabilirim. Tabi Bana İnanırsanız Ve Güvenirseniz.

TheBlueDeath

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Emrsmsk hocam bana 1 yıl önce yapman gereken çekilişten kazandığım o PP'yi yaparsan skriptlerine yardım edebilirim :D