MineTR Gerçek %100 survival server Warp yok...

Alejale

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar serverı yazın açma kararı aldık. Şu günlerde okul başladığı için insanlar minecraftı bırakıyor dolayısıyla satış olmuyor. Yazın elimize büyük miktarda para geçecek. 2 - 3 yıl kapanmayan bir HUB server açmak niyetindeyiz.
abi server ücretlimi sölermisin? ona göre gelecemde[DOUBLEPOST=1379764089,1379763944][/DOUBLEPOST]serverdan vazgeçtim artık girmem çok güzel skinde yapmıştım

EvilSephXD

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaslar Anliyorum VPS parali ancak bunu oyuncak gibi açıp kaparsaniz bu İS TUTMAZ maden paran yok portlu sw accaksin baska care yok!!!!!

_CSK_

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
arkadaşlar yanlış anlamayın bu serverımızın 3ayıydı biz sadece full survival sistemine geçmiştik ayrıca portlu serverlarda gerekli korumalar yok o yüzden o sistemi katiyen önermem full survival yeni yeni moda olan bir şey ama çok fazla server açılacağını sanmıyorum çünkü getirisi çok olan bir tarz değil biz zaten okullar açılınca kapatabiliriz diyerekten bu server türüne yöneldik yani paran yoksa açma tarzı duyumlar yanlış ben bir karim olmadığı gibi serverı zararına işletdiğimizi düşünerekten serverı kapatma kararının mantıklı buldum yoksa şu an 600 lira civarında nakitim var buda serverı en az 4 ay ayakta tutar[DOUBLEPOST=1379787522,1379787446][/DOUBLEPOST]edit: bahsettiğin hub server son oyuncu :D

EvilSephXD

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaslar ben bir zevkle oynuyorum bi de baktim server kapanmis herseye baska bi sw de yeniden Sw accanlar lütfen devamli açsın

EvilSephXD

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Evt :))[DOUBLEPOST=1379788658,1379788581][/DOUBLEPOST]
Sen zararına ya da getirisi olmayan bir server acarmiydin

Ya Artik Çözemiyorum Senin elestirilerinin acaba neden biz kalici server istiyoruz neden ???? çünkü bosun a emek harcamamak için belki sen bölye düsünüyorsun ancak düsüncemize saygi durmak zorundasinnn

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Orası öyle ama eğer yazıma bilinçli okursan kurucuyla empati yaparsan anlayacağına eminim

EvilSephXD

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Tm kurucu ya hak veriyorum hiç kar etmeden server açiyorsun vip alan yok vb. bu ko nuda ona bisi diyemem ben sadece kesek tüm sw ler DDD komik ama hep açık kalsa