Mineshafter

founder

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
beyler herşeyi tekrar tekrar denedim olmadı indirdim proxyi ekrana üç dosya geldi üçünede girrdim minecraft hesabını yazdım gereken yere. ama her seferinde cant connect to minecraft.net diyor ne yapabilirim acil yardım D:

Frog2face

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Böle şeylerle uğraşıcağınıza az yiyin de premium alın. Emek hırsızlığı sizin yaptığınız.

Frog2face

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
çoğu kişinin yeterli parası yok. Arkadaşım mesela paramız var alabilme şansımız var o zaman haklısın.
En azından bilgisayar alabiliyorlarsa bunuda alsınlar. Maksimum 50 lira. Banka kardı olmamasıda mazeret değil havale diye bir şey var.

Harikayigit

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
En azından bilgisayar alabiliyorlarsa bunuda alsınlar. Maksimum 50 lira. Banka kardı olmamasıda mazeret değil havale diye bir şey var.
ama bilgisayar alabiliyorlar çünkü satan kişiyi görebiliyoruz ve güvenebiliyorsuz ama minecraft a anne babalar pek güvenmezler

Frog2face

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ama bilgisayar alabiliyorlar çünkü satan kişiyi görebiliyoruz ve güvenebiliyorsuz ama minecraft a anne babalar pek güvenmezler
Anne babayı karıştırmayın biriktirin paranızı girin minecraft net'e ordan money bakers dan hesap numarası alın gidin atm'den yatırın bu kadar basit.

ssp6

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
sadece üyelik açma paralımı minecraftta

mrcrpz01

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
ya benim pc önceden programı açıyodu artık update geldi açmıyo :( launcher'i :cry: :cry: :cry:

aaltuntas

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bu hatayı verdi

Ekli dosyalar

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    64.5 KB · Görüntüleme: 327