MinerField [Faction,Skyblock,HungerGames,Bil Bakalım!] [1.7.2] [Çekirdek,Premium Çekilişleri]

MinecraftX

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0

__________________________________________________________________________________________________
İP: minerfield.nitrado.net
Sürüm: 1.7.2
Web Site: Yakında!
Sunucumuz 7/24 Gözetim Altındadır.
_________________________________________________________________________________________

••••••Sunucuyu Açma Nedenimiz: Sizlere Bir Emek Sunucu Sunmak Sıkılmayacağınız Bol Bol Eğlence Alıcağınız Bir Sunucu Sunmak.
_________________________________________________________________________________________
••••••Neden Biz:Çünki Emek Bir Sunucu Yani Sıkılmayacağınız Bir Sunucu Olmamız.Adminlerin Adaletli Olması,Asla Haksızlığın Yer Almıyacağı Bir Sunucu.Kimsenin Size Tuzak Kuramıycağı Haksız Yere İtem Kaybınızın Olmuyacağı Bir Sunudur.
••••••Askeri Dediğim Konu Nedir?:Askeri;Uçaklar Var İsterseniz Yolcu Uçağıda Alabilirsiniz Pilot Olmadan Süremessini PİLOT: 5 TL'dir.
Denizaltılar İçin Mürettebat Seçimi Parayla Değildir Ben Seçerim.Gemiler İçinde Aynı.

••••••Sunucumuzun Özellikleri:

3 GB Ram (Nitrado 42 Slot Standart Ram)
Nitrado Kalitesi
Harita Kasmaz
Harita Yapımı [Kurucu]Enes'e Aittir.
Kendiniz Bir Paket Yapıp Bize Söyleyin Bizde Fiyatını Verelim Mesela:Fly,Gold-Vip 15 TL Gibi.

Oyundan Çıktığımda Bile Telefonumda Panel Var Oradan Sizi Gözetleyebilirim Ve Böylece Hiçbir Kaçak,Haksızlık Gibi Şeyler Olmaz.
Oyuncular 7/24 Gözetim Altındadır.

_________________________________________________________________________________________________

Spawn Doğduğunuz Şehir Sunucuya Başladığınız Yer:

Hammadde

.
_________________________________________________________________________________________ Arsalar

________________________________________________________________________________________
Lapis

________________________________________________________________________________________
Market

Son düzenleme:

Qiang

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Rica Etsem Gelibolu damı Yaşıyorsun Ve Mehmet Erdille Arkadaşmısın Sadece Soruyorum Kendisi Kankam da

MinecraftX

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evet Geliboluda Yaşıyorum Mehmet Erdil Tanıdık Geldi :)

TheLowPlace

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Serverin Sürümü Kaç Ve Bende Kapalı Gözüküyor?

MinecraftX

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu 1.7.2 Olmuştur.[DOUBLEPOST=1388846349,1388842817][/DOUBLEPOST]Buglar Giderilmiştir.[DOUBLEPOST=1388849199][/DOUBLEPOST]Lapis Kaldırılmıştır Yine Gelmesini İstiyorsanız /warp öneriye yazıp atınız.[DOUBLEPOST=1388933980][/DOUBLEPOST]HungerGames Yükleniyor.

Son düzenleme:

MinecraftX

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evet HungerGames Yükledik 15 Dakika.[DOUBLEPOST=1388937779,1388937747][/DOUBLEPOST]şu an Açık.[DOUBLEPOST=1388953512][/DOUBLEPOST]HungerGames Eklenmiştir.

MinecraftX

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Serverda Lapis var gereksiz warplar var 10/4
Sunucuda Lapis Getirldi Ama Çok Ucuz Yani Para Kasmak Çoook Zor.Gereksiz Warp Yok Sizin İçin Olabilir Bizim İçin Yok.
Sunucuya Neden Lapis Getirildi?
Açıklıyorum:Lapisi Kaldır 1 Gün Bak Bakalım Oyuncuların Yanındamı Ben 5 Gündür Lapissiz Yaptım Bu Sunucuyu Daha Şimdimi Görüyorsunuz Biraz Daha Önce Gelip Serveri Doldursaydınız.Kaç Gündür Büyük Harflerle "LAPİS YOK!" Yazıyordu Daha Şimdimi Gördünüz Ne Diyeyim Artık Ben.

Affiliction

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucuda Lapis Getirldi Ama Çok Ucuz Yani Para Kasmak Çoook Zor.Gereksiz Warp Yok Sizin İçin Olabilir Bizim İçin Yok.
Sunucuya Neden Lapis Getirildi?
Açıklıyorum:Lapisi Kaldır 1 Gün Bak Bakalım Oyuncuların Yanındamı Ben 5 Gündür Lapissiz Yaptım Bu Sunucuyu Daha Şimdimi Görüyorsunuz Biraz Daha Önce Gelip Serveri Doldursaydınız.Kaç Gündür Büyük Harflerle "LAPİS YOK!" Yazıyordu Daha Şimdimi Gördünüz Ne Diyeyim Artık Ben.
5

5 gün öncede lapis yok yazısını görseymişim ne fark olucakmışki şimdi var .ama dedigin gibi yeni oyuncular lapissiz ve hammaddesiz yapamıyor o yüzden sanada hak vermiyor degilim.yapıcak bir şey yok dostum benim gibi eski oyuncuların aradadıgı server ariyorum bende :)

MinecraftX

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
5

5 gün öncede lapis yok yazısını görseymişim ne fark olucakmışki şimdi var .ama dedigin gibi yeni oyuncular lapissiz ve hammaddesiz yapamıyor o yüzden sanada hak vermiyor degilim.yapıcak bir şey yok dostum benim gibi eski oyuncuların aradadıgı server ariyorum bende :)
Yapıcak Bir şey Yok Yeni Nesil Böyle İşte :I[DOUBLEPOST=1389111523,1389037196][/DOUBLEPOST]Yakında OITC![DOUBLEPOST=1389551860][/DOUBLEPOST]Güncel![DOUBLEPOST=1389785378][/DOUBLEPOST]Çekirdek Sunucu Gibi bir şey Olduk :D[DOUBLEPOST=1389972141][/DOUBLEPOST]Premium Çekilişi Hazırlıkları Başladı!