MineKolik | 1.8/1.12 | KöylüTakas - Boss - PvP | Kasalar | Guili Inek Sistemi Hic bir serverde yok. | Aranılan PvP ortamı.

MineKolikSW

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
RenderedImage.png

lvLo6p.png

Ip Adresi: 185.242.115.240:40215
Sürüm: 1.8.X/1.9.X/1.10.X/1.12.X/1.13.X
Ram: 8 GB
Kapasite: 50

lvLo6p.png

RenderedImage (1).png

Moblarımız 1000000X'e kadar iç içe girebilir böylelikle pc niz kasmaz.
Bitkilerimiz 3X daha hızlı büyür.
Hunilerden itemler 2X hızlı akar.
Açık artırma ile itemlerinizi açık artırma ile satabilirsiniz.
Lag yapıcı kızıltaş devreleri - pistonlu oto farm devreleri engellidir.
Sunucumuzun birçok yerinde menüler mevcuttur bu size kolaylık sağlar. /menu
Sanal market mevcuttur /market
Coin sistemimiz aktiftir taş kazarak elde edebilirsiniz.
Günlük ödül sistemi aktif edilmiştir /kit
Kasalarımızın hepsi sorunsuz şekilde çalışır durumdadır.
Yeni nesil süt inekleri.
Maden tavuklarımız coin marketlerde mevcuttur.
2 adet özel kelime oyunu getirildi.
Her gün 19:00 da event yapılır katılmayı unutma.
Coin-Takas mevcuttur. /warp coin
Hepsi ve daha fazlası için /menu

Sunucumuzda yasaklı olan itemler bunlardır. :)

lvLo6p.png

RenderedImage (2).png

Spawn
unknown (2).png

Orman
unknown.png

Kasalar
unknown (1).png
lvLo6p.png

Yetkili Kadro Bilgileri

Rütbe: Kurucu
Oyun İsmi: erman_bzkrt
Gerçek isim: Erman Bozkurt

Rütbe: Admin
Oyun İsmi: iManyak
Gerçek isim: Manyak Admin

lvLo6p.png

Ekli dosyalar

• RenderedImage (2).png
    RenderedImage (2).png
    128 KB · Görüntüleme: 251
Son düzenleme:

Ponimash

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu Taşarımı Herkeste Var Gibi mi Ne? Buildler Amatör Olmuş Amatörce Yaptığınız Buildler 1 Günmü Sürdü 2 Günmü Merak Ediyorum İlk Önce Şunu Demek İsterim Bu İşlerden Anlayan Birisi Olarak Şunu Söylüyorum Bu Server Daha Çok Op Faction'a Benzemiş Ve Survival Serverler Emek Olur Hatırlatim Yani Bu İşlerden Anlamıyosunuz Ve Ben Bu Forumu Gördümmü Utandım Kısacası Op Faction Gibi Servere Survival Demek????? Başarılar...

MineKolikSW

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@RelaxMC kanıtın varsa konuşursun bu paketi gören herkes tek bi kişiye odaklanıyo paket satılamazmı ? başkası sunucu açamazmı ? tabi bunu sana kanıtlayabilirim discord gelip sesli sohbet edebilirsin benimle. satın aldığıma dair kanıtlar sunabilirim sana, onun dışında boşuna konumu baltalamaya çalışma.​

MineKolikSW

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@Ponimash build ler amatör değil sende konu baltalamaya gelmişsin ama nafile + herkes özgürdür istediği gibi sunucu kolaylığını zorluğunu seçebilir diğer survivallara göre kolay olabilir bu faction olduğu anlamınamı geliyo ? sadece nasıl karalama yapacağını bilemiyosun.
+ op olsa editler olurdu ki bizde edit yok.​

TimeKiller_YT

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Aman dikkat edin hocam elmas tavuklar felan sıkıntı lag clear çekince siliniyolar neyse ben dedim diyeceğimi...

Byckr

Marangoz
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Oyuna girdiğimde size iyi bir iş çıkarmışsınız demiştim. Tamamen lafımı geri alıyorum, beni forumda bilen biliyor. Zor beğenirim, iyi eleştiririm. Fakat sunucunuzla alakalı hiç iyi şeyler söyleyemeyeceğim.
Özellikle Bu haritalar " Can YAKAR " ibaresini görüyorum, //set komutu ise can yakacak evet canım yandı biraz.
Bununla beraber oyunda KOLİK VİPye 8 tane Spawner veriip 2 tanesi magma 6 tanesi blaze spawneri vermeniz SURVİVAL'ı sadece VİP satmak için açtığınızın belirtisidir. Sunucusunun geleceğini düşünen bir sunucu VİP sine 8 adet spawner vermez. Bunlar hep kul hakkıdır hemde sunucunun para için açıldığının göstergesidir. Sistemlerin %99.9'u aynı sistemler. Bence emek verilememiş ve otomatik paket atılıp açılmış bir sunucudur.
Saygılarımla fakat puanım 10/1

İnançBey

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kasa pl niz çok güzel vaktim olmadı sw tam gezemedim,öğrenemedim ama güzel
Başarılar.

MineKolikSW

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@BartuGG çok haklısın yorumlarında kendileri nasılsa karşıdakileride öyle görüyolar.
sunucu sistemlerimizi geliştiriyoruz tavuk ve inekler bu gün guili sisteme geçiyor yeni bir inek sistemi ile olayları çözüyoruz.

sunucuda viplere spawner veriyoruz ki vermeliyizde vip alıyolar ve karşılığını veriyoruz burda kul hakkı göremedim, ek olarak zaten haksızlık yapıldığıda yok eventlerde online sayısına göre spawner kasası veriyoruz.​

MineKolikSW

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yeni nesil inek sistemi eklenmiştir tamamen guili bir şekilde :)

Belzebuh1453

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Cidden Survival'den Anlamıyorsunuz Demi, Survival Serverlerinde Hile Serbest Olmaz. Survival Serverlere EMEK Olur Ve Survival Sunucusu Op Faction'a Benzetilemez...

Ponimash

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@Ponimash build ler amatör değil sende konu baltalamaya gelmişsin ama nafile + herkes özgürdür istediği gibi sunucu kolaylığını zorluğunu seçebilir diğer survivallara göre kolay olabilir bu faction olduğu anlamınamı geliyo ? sadece nasıl karalama yapacağını bilemiyosun.
+ op olsa editler olurdu ki bizde edit yok.​
Kopyala Yapıştır Yapmıssınız Ben Bunu Söylemek İstemistim...