Minecraftturk Sunucusu Açılıyor!

• Konuyu başlatan BOZGUN
  • Başlangıç tarihi

MinecraftTürk Sunucusuna Katılmayı Düşünür müsünüz ?

• Evet

Kullanılan: 422 84.7%
  • Hayır

Kullanılan: 60 12.0%
  • Kararsızım

Kullanılan: 16 3.2%

• Kullanılan toplam oy
    498
K

kemal895

Ziyaretçi
mesela forumda bir paylaşım gelsin admin o konuyu beğenirse adam 10 krş kazansın daha mantıklı?

CriminaLz

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İnşallah sunucuyu, ***** yükleyip pvp için oynayan 10 yaşındaki çocuklar basmaz.

nicerman111

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Yau şu serverlar paralı olunca insanın girme isteği sönüyor.

chrisberay

Marangoz
En iyi cevaplar
0
lightclawww aynen sana katılıyorum bencede ücretli olmamalı ama tabi hayatta nerdeyse her şey para ile oluyo benim fikrim 200-300 kişilik server in fiyatı var tabi onun fiyatını ödicek kadar para toplandığında ücretsiz olsun istersen admin tabi bana göre...bilginize

CriminaLz

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
lightclawww aynen sana katılıyorum bencede ücretli olmamalı ama tabi hayatta nerdeyse her şey para ile oluyo benim fikrim 200-300 kişilik server in fiyatı var tabi onun fiyatını ödicek kadar para toplandığında ücretsiz olsun istersen admin tabi bana göre...bilginize

Ücretsiz Türk sunucularının kalitesi ortada. Fazla söze gerek yok.

MySherlocked

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Simdi utandım bak Kolerak sen burda mod muydun womda biraz kötü davrandım sana :o

angstron

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
açıkçası premium olmayanlar girebilirse fiyat çok uygun. Ama aksi taktirde ilgi olacağını düşünmüyorum. Yine de teşekkürler

AreS.

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ben istesem premiumu falan herşeyi alırım ama ailemden dolayı o işlere giremiyorum :D

AvciXRunner

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Bence bir fiyat dahilinde girmek uygun. Ben 13 yaşındayım ve eğer telefondan ödeme olursa girebilirim tabi siz yanımızda çocuk istemiyosanız bunu yapmazsınız.
1. önerim:
Bide şöyle olabilir : Server işte bi 100 kişi tamamlanınca örnek WoW gibi (onda 20. seviyeye kadar oyun beleş) bundada 1 hafta oyun beleş olacak ama her hafta sadece 30 kişi flan başvurabilecek. Başvurular yine bu forumdan olacak. Hem onlar oyunu beğenirse oyuna parayı ödeyip girebilirler. Onlarada haftanın sonunda bir soru sorulmalı mesela ; Devam edip kaldığınız yerden karakterinizi ve kendinizi geliştirerek oyuna devam etmek istiyorsanız lütfen ***** numaraya Katılım x ( x yerine isim) şeklinde mesaj atınız gibisinden veya **** numaralı banka hesabına havale yapınız tarzında bir ileti gitmeli ve adamlar kendileri karar vermeli. Tamam mı Devam mı.
2. Önerim :
Ayrıca Serveri madem yetişkin insanlar oynayacak bu durumda ingilizce olmasında bir sakınca olmaz. Ve serveri Avrupayada açabilirsiniz. Avrupa için mesela ilk ay beleş olmalı ve bağış sistemi uygulanmalı ve yine ilk ay oynayacaklar white list e eklenerek alınmalı yani başvuruyla. Bu şekilde küçük çoçukların ( örneğin ben) oyunu ne kadar sevselerde bu serverde oynamaları engellenmiş olur. (Zaten bne bu serveri göremem okulum erken açılıyor 22 ağustosta ve 8. sınıfa geçtim yani her şey yasak).

3. Önerim:
Ayrıca bu kadar çok katılım olursa ki server kaliteliyse olacaktır. Kalan parayıda biriktirip yeni bir server daha açabilirsiniz. Bu durumda tabii ki yeni adminler bulmak gerekecektir. Ve 1. serverin geliriyle 2. serveri bedavadan sunabilirsiniz. Ama bağış sistemi ve vip sistemi de olmalı.

Yani telefondan satış biz çocukları engellemez. Arkadaşım Allods online geçen biriktirdiği 100 lirayıda yatırdı ve minecraft sevse bu oyunada gelebilir. ??? PROBLEM ???

unlucky96

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
benim size bir önerim var ilk olarak ben 10 yaşında oluğum için pek fazla bu işleri fazla bilmem mesela oyunda bir test yapaım testi geçebilen ücretsiz oynayabilsin ama sadece benim önerim ekstra bir 50 kişilik kura olmasını diliyorum ama sanırım bu dileğim gerçek olamaz:) ama sizden istedğim ilgili saygılı bir server yönetici olmanız server heral minecrafttürk diye bir serverin yeni bir açılışı işallah güzeldir ben kuraya katılmak isterim lütfen benide kuraya alın umarım seçilirim

xxmami37xx

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Beyler Bence 5Tlye Takilmamaniz lazim cünkü BOZGUN Arkadasimiz 200-300 Oyuncu Kapasiteli + 0Lagsız olabilmesi için
Kendisi Baya bir Miktar Para Harcicaktir. + Serverin kapanma riski yokdur demis arkadasimiz. Yani Emeklerinizin Bosa Gitmemesi
Acisindan Ayda 5TL hic birsey Tabi Bu Verebilme ihtimali olanlara Söylüyorum.

Ailesi izin vermiyenlerde:
Bence girisler parali olmasin yok söyle bi sistem olsun böyle sistem olsun vs vs demeyin
Server Suyla Acilmiyor

Dipnot: Bozgun Simdiden Basarılar Diliyorum