Minecraftturk Sunucusu Açılıyor!

• Konuyu başlatan BOZGUN
  • Başlangıç tarihi

MinecraftTürk Sunucusuna Katılmayı Düşünür müsünüz ?

• Evet

Kullanılan: 422 84.7%
  • Hayır

Kullanılan: 60 12.0%
  • Kararsızım

Kullanılan: 16 3.2%

• Kullanılan toplam oy
    498

Fearques

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
cLaPsTR öyle herkese adi herif demenk kolay.
Tolga abi ne kadar uğraştı hepimiz biliyoruz.
500 kişilik sunucu açtı ayda 400 TL civarında bir para ödeyerek.
Forumun düzenini sağladı.
Eminim Tolga abi forumu para için satmamıştır.
Zor değilmi forum ve sunucu açıp kusursuz hale getirmek?

rsm

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Telefondan ödeme yapılacaksa gelebilirim ama bankaya yatırılacak ise yapamam.Ailem bunlara izin vermiyor çünkü :) Servere kötü laf edenlere sözüm şu,GİDİN BAŞKA SERVER'DA OYNAYIN KARDEŞİM! SERVER Mİ YOK MİNECRAFT'TA?

Clapy

Fatih
En iyi cevaplar
0
cLaPsTR öyle herkese adi herif demenk kolay.
Tolga abi ne kadar uğraştı hepimiz biliyoruz.
500 kişilik sunucu açtı ayda 400 TL civarında bir para ödeyerek.
Forumun düzenini sağladı.
Eminim Tolga abi forumu para için satmamıştır.
Zor değilmi forum ve sunucu açıp kusursuz hale getirmek?

Sen neyin kafasında yada tribindesin anlamış değilim. Sunucuyu açtı da 400 tl ona koydumu sanıyorsun. Para bi yerden akmıyor olsa adam 3-4 tane forum kurup xenforo lisansı çekermi altına. Burada bir halt bilmeden konuşmayın. Sırf siyaset yapıcaksınız ya. Adsenseden herif aylık 1 milyar kadar para kazandığını. kendisi söyledi. Ayrıca sunucu açtığından sonra kaç kişi viplik aldı yani adam beleşe getiriyordu hepsini. Bir halt bilmeden gelmiş burada lak lak yapıyorsun.
Niye sattığını bende anlamadım ama sonuçta herif hepimizi sattı. Adi olmasaydı da şu an o yönetici olsaydı. Ben anlamam kardeşim adam satın almış herif sayfasında çalındı diyor. Bu durumda şerefli mi oluyor özür dilerim mi sen karar ver.

Fearques

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sen neyin kafasında yada tribindesin anlamış değilim. Sunucuyu açtı da 400 tl ona koydumu sanıyorsun. Para bi yerden akmıyor olsa adam 3-4 tane forum kurup xenforo lisansı çekermi altına. Burada bir halt bilmeden konuşmayın. Sırf siyaset yapıcaksınız ya. Adsenseden herif aylık 1 milyar kadar para kazandığını. kendisi söyledi. Ayrıca sunucu açtığından sonra kaç kişi viplik aldı yani adam beleşe getiriyordu hepsini. Bir halt bilmeden gelmiş burada lak lak yapıyorsun.
Niye sattığını bende anlamadım ama sonuçta herif hepimizi sattı. Adi olmasaydı da şu an o yönetici olsaydı. Ben anlamam kardeşim adam satın almış herif sayfasında çalındı diyor. Bu durumda şerefli mi oluyor özür dilerim mi sen karar ver.
Özür dilerim cLaPsTR
Sattığı halde çalındı yazdığını ve aylık 1 milyar para kazandığını bilmiyordum.
Kızmana gerek yoktu fakat seni ben kızdırdıysam özür dilerim.

Clapy

Fatih
En iyi cevaplar
0
Evet kızdırdın bilinçsizce yargıladığın için. Önemli değil. Anlaman yeterli :)

B

BOZGUN

Ziyaretçi
Tolganın tüm bu forumu sattığına inanamıyorum gerçekten. İyi biri olduğunu sanmıştım. Para için yaptığına bak. Birde sana forumu çaldığını söyledi adını lekeledi. Ne adammış. Adi herifin tekiymiş. Bozgun ön yargılı davranıp kötülediğim için özür dilerim. Benimde fırsatım olsa bende sseve seve bu forumu alırdım. Bu kalitede insanları bir arada bulmak zor. Neyse umarım başarılı olur kolay gelsin.
Evet arkadaşlar forumu R10 üzerinden satın aldık. Ardından Tolga denilen pek muhterem şahıs binbir türlü alavere çevirerek forumu tekrar bizden almaya çalıştı. Buda yetmezmiş gibi forum için kötülemeler çıkarmaya çalıştı. Adsense ile aramızı bozmaya çalıştı. Ancak bu çalışmalarında pek başarılı olamadı. Her neyse bizler burada iyi vakit geçirmek için varız. Bunun içinde elimizden geleni yapacağız.

farfromsubtle

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Off Bu Server İlk Serverim:love: Kurada İnşallah Kazanırım Gerçi Modlar Rehberler 300-500 Küsür Mesaj Yazanlar Felan Belki Kazanir Ama Umudumu Kaybetmeyeceğim.:hihi:

Sadece Senmi Yöneticisin? Yani Zor Bence:D

Fearques

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sevindim server açılacağına.
Uzun zamandır sağlam kapanmayacak ve kaliteli bir server arıyordum.
Kurada çıkmasam bile 5TL veririm.
Kaliteli bir sunucu herşeye değer :)
Herneyse umarım başarılı olursunuz.

Saygılar...

Clapy

Fatih
En iyi cevaplar
0
Bence 300-500 kişilik server açılacağına sayı biraz azaltılsın, ve serverda öyle abartı hiçbir işe yaramayan swde dolandığımızda bir yeri bulamıyaağım krokide ve planda yapılacağına gerekli şeyler hoş bir boyutta ve tasarımda ayrıca gayet kolay ve anlaşılır şekilde olsun.. Bence bu şekilde olursa çok iyi olacatır.

Reotte

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar para vermek istemeyenleri görüyorum. :) 2-3 kişi bir hamachi ağda takılmaya alışmışsınız sanırım. :)
Sayın Bozgun, öyle sunucular biliyorum ki sınırsız (evet bildiğiniz abartmıyorum) kişi kapasitesine sahip, sınırsız harita kapasitesine sahip gibi birçok özelliği olan sunucular bunlar. Ve bir şey daha belirteyim "Sunucuya giriş için tek bir kuruş istemiyorlar". Donator sistemi olur, olabilir. O kişinin kendi insiyatifine kalmış bir şey. İster öder, ister ödemez. Ha derseniz ki herkes girebiliyor mu? Hayır tabii ki de, sadece premium üyeler girebiliyor. Bu da demek oluyor ki sunucunun kitlesi bir hayli yüksek... Yani tamamen oynanabilir bir sunucu... Ücret istemenize bir lafım yok lakin ücret verilmeden oynayan kişilere "Hamachi ağda takılmaya alışmışız sanırım" gibi küçük düşürücü bir kelime kullanmanız yanlış. Zira aynı zamanda sunucuya da hakaret etmiş oluyorsunuz. İyi forumlar...

CriminaLz

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben ortada bu düşünceye gülen birilerini göremiyorum. Arkadaşlar bu devirde kaliteli bir hizmet alabilmek istiyorsanız bedavaya ulaşmanız biraz zor olur bunu kavrayın artık. Bu daimi server için 5 TL çok diyen arkadaşlar oynadığınız oyun 50 liraya satılıyor dikkatinizi çekerim. :)
Ben şahsen katılacak birçok arkadaşımı tanıyorum. Artı olaraktan burda ki anket sonuçlarıda gayet olumlu gibi görünüyor. :)

Eğer server ücretsiz olursa çoğu server gibi bir süre sonra kapanır. Yaptığınız en mantıklısı bu sayede hem server hiç kapanmaz, hemde daha kaliteli oyuncular olur.

Chrobeat

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
yaaa ben crack dan oynayan bir arkdaşım için soruyorum onunla multiplayer oynayabilir miyim yani crack multiplayer servere giriyor mu?

B

BOZGUN

Ziyaretçi
Sayın Bozgun, öyle sunucular biliyorum ki sınırsız (evet bildiğiniz abartmıyorum) kişi kapasitesine sahip, sınırsız harita kapasitesine sahip gibi birçok özelliği olan sunucular bunlar. Ve bir şey daha belirteyim "Sunucuya giriş için tek bir kuruş istemiyorlar". Donator sistemi olur, olabilir. O kişinin kendi insiyatifine kalmış bir şey. İster öder, ister ödemez. Ha derseniz ki herkes girebiliyor mu? Hayır tabii ki de, sadece premium üyeler girebiliyor. Bu da demek oluyor ki sunucunun kitlesi bir hayli yüksek... Yani tamamen oynanabilir bir sunucu... Ücret istemenize bir lafım yok lakin ücret verilmeden oynayan kişilere "Hamachi ağda takılmaya alışmışız sanırım" gibi küçük düşürücü bir kelime kullanmanız yanlış. Zira aynı zamanda sunucuya da hakaret etmiş oluyorsunuz. İyi forumlar...
Sayın Reotte, hamachi ağ ile ilgili mesajımı yazmadan önce gönderilen mesajları genel görünümden kaldırdığım için bunları sizler göremiyorsunuz tabi. :) Bknz. diğer mesajlarıma adam gibi eleştiri yapana adam gibi cevap vermişimdir. Bahsettiğiniz tarzda serverlar mevcut fazla olmasa da mevcut, evet. :) Ancak sizinde söylediğiniz gibi ve benimde daha önceki mesajımda dile getirdiğim gibi buralara elinizi kolunuzu sallayarak giremiyorsunuz. Ayrıca ben bahsedilen tarzda kalitesi yüksek serverları yabancılarda görüyorum ve evet bahsettiğiniz gibi donatör(bağışlama) sistemi var bu serverlarda. Çünkü adamlar kaliteli gördüğü bir serverın devamlılığı için bağış yapabiliyorlar. Ancak soruyorum sizlere Türkiye' de bu tarz bir server açtığımızda kaç kişi bağış yapar? Bence 5-10 kişiyi geçmez belki bu sayıya ulaşmaz bile. (Başka projelerde tecrübeyle sabit.)
Bizde sırf M.C keyfi süreceğiz diye 2-3 ayda bir cebimizden milyarlar ödemeyeceğimize göre, böyle bir uygulamaya gitme kararı aldık.
İyi forumlar, efenim. :)

yaaa ben crack dan oynayan bir arkdaşım için soruyorum onunla multiplayer oynayabilir miyim yani crack multiplayer servere giriyor mu?
Kırılmış M.C ile de sunuculara girebilirsiniz. Ancak yeri burası değil. Forumda biraz araştırma yaparsanız sonuca ulaşabilirsiniz.

CriminaLz

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sayın Reotte, hamachi ağ ile ilgili mesajımı yazmadan önce gönderilen mesajları genel görünümden kaldırdığım için bunları sizler göremiyorsunuz tabi. :) Bknz. diğer mesajlarıma adam gibi eleştiri yapana adam gibi cevap vermişimdir. Bahsettiğiniz tarzda serverlar mevcut fazla olmasa da mevcut, evet. :) Ancak sizinde söylediğiniz gibi ve benimde daha önceki mesajımda dile getirdiğim gibi buralara elinizi kolunuzu sallayarak giremiyorsunuz. Ayrıca ben bahsedilen tarzda kalitesi yüksek serverları yabancılarda görüyorum ve evet bahsettiğiniz gibi donatör(bağışlama) sistemi var bu serverlarda. Çünkü adamlar kaliteli gördüğü bir serverın devamlılığı için bağış yapabiliyorlar. Ancak soruyorum sizlere Türkiye' de bu tarz bir server açtığımızda kaç kişi bağış yapar? Bence 5-10 kişiyi geçmez belki bu sayıya ulaşmaz bile. (Başka projelerde tecrübeyle sabit.)
Bizde sırf M.C keyfi süreceğiz diye 2-3 ayda bir cebimizden milyarlar ödemeyeceğimize göre, böyle bir uygulamaya gitme kararı aldık.
İyi forumlar, efenim. :)

Kırılmış M.C ile de sunuculara girebilirsiniz. Ancak yeri burası değil. Forumda biraz araştırma yaparsanız sonuca ulaşabilirsiniz.

Ödemeyi PayPal ilemi yapacağız acaba?