Minecraftta kolaylıkla patlatma işi nasıl yapılır?

TezcanTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar öncelikle merhaba hepinize. Ben baya büyük bir yaptım. Yalnız iki tarafında kara uzanıyor.O iki yeri patlatıp deniz ile bileştirmeyi düşünüyorum. Bu yüzden tnt ile patlatmaya başladım fakat çok uzun sürüyor. Benim aradığım şey tnt döşemedn el bombası gibi yere fırlatıp patlatabildiğim bir şey. Bildiğiniz böyle yada buna benzer bir mod var mı?

ProfeniX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Toomuch TNT var el bombası gibi değil ama mesela Meteor TNT yada Atom TNT 'yi bir kızıltaşla patlatırsan dünya mahvolur onun gibi bir sürü TNT var onda indirebilirsin.
NOT:Yapacaksan kendini obsidyen ve bedrock ile kapla bir ev yap küçük sığınak gibi sonra yap ama pc özellikleri iyi değilse acayip bir şekilde kasıyor.
NOT-2:Survivalde deneme sakın evin varsa falan mahvolur [ve sende mahvolursun] :D

TezcanTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hocam ya ben dünyayı patlatmak istemedim :D . Sadece yaptığım yapının iki tarafını açmak istedim. Ayrıca benim yapı çok büyük. Eğer dediğin tntlerden yaparsam emekler gider. İşe yarar bu ama kuleleri yapmadan önce işe yarardı

ProfeniX

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kendin kır bence her türlü yolla yine gider o yapı ben bir tane modpack yüklemiştim böyle el bombalar vardı fakat sildim saveyide modpack'i de linkini de bilmiyom ama el bombasını patlatınca yine gidiyor ben de Battle Tower'da denemiştim :)

TezcanTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ya yükledim o tnt modunu. Bildiğin haritayı hallettim. O kadar emek boşuna gitti ya. Her neyse başka bir tane yaparım artık :D