Minecraft'ta kötü anlarınız

Reddy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
The End de bütün enderman lar peşime takıldı.

yusuf412

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
:D arkadaslar size en cok item yok olması koyuyor bana bir insanın 2 yuzluluk yapması koyuyor :D item herzaman yaparsınız

Life Hunter

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
1.4.2 de enderman lerin seslerin değiştiğini bilmiyordum birisi ile savaşayım derken öyle korkunç bi ses çıktıki korkudan savaşmak yerine kaçtım:D

Bilaldemir_95

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ende giredekn beni end boşluğuna yani ende gideğciğme direk dünya boşuğuna düştüm ve 35 elmasın gitmesi :( :cry:

Charizmatiqa

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
bir gün arkadaşlarla survival yaparken yanıma geldi sana ev yaptık dediler gittim evin içine girdim kapının ağzında basınç plakası vardı onun üstünden geçince evin altında tnt varmış tnt ler devereye girdi ve patladı daha yeni madenden çıkmıştım tüm itemler gitti :(

Life Hunter

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
bir gün arkadaşlarla survival yaparken yanıma geldi sana ev yaptık dediler gittim evin içine girdim kapının ağzında basınç plakası vardı onun üstünden geçince evin altında tnt varmış tnt ler devereye girdi ve patladı daha yeni madenden çıkmıştım tüm itemler gitti :(
arkadaşlarını affetdinmi?

KiLLeR_TR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
o kad
Biraz mantıksız geldi.O kadar tnt yi falan bulmaları bence pek kolay olmamistir

vejeteryanzombi

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Netherdeyken bir Ghast ın portalımı yok etmişti :( bütün birsürü değerli eşyam dünyada kalmıştı :(

Apache Dragon

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
En sevdiğim ve hep girdiğim server yani fallen kingdoma girdim biraz abarttım ama envanterimi full elmas yapmıştım 64lük sonrra isyan grubu beni öldürdü ben /back yazana kadar onlar elmaslarımı almıştı :(

KNKTL

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evimin çevresine sur örerken bir anda arkamda hiç ses çıkmadan bir patlama olmsı ve oyundan çıkıp save dosyasını silmem -.- Creeper sanmıştım ama hiç ses çıkmadı.

VorBow

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bende her faction serverinde hep bazı klanlar düşman oluyor çoğalıyor bize dalıyorlar hep oluyor :D

Vienicome

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Eski evdeki itemleri yeni eve taşırken kanyona düşmek.
1 Yılıık Edit:Vaybe nerden buldunuzda hatırlattınız bu mesajı :) @gürkan16

Son düzenleme:

Diamonds_

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Evimde afk iken Zombi gelip beni öldürüp bilgisayara geçtiğimde öldüğümü görmek bide orda eşyalarım yok ya ...

enesarda

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Survivalde Elmas kazmami yapmiştim ve yanimdaki altini almamiştim.Altinin arkadasina geldiğimde elmas vardi.Elmasi kirinca ne oldu?
LAVA!