Minecraftta En Sevdiğiniz Canavar Ve Nedeni

Minecraftta En Sevdiğiniz Canavar

• Kullanılan toplam oy
    76

LegendofAnatolia

Kaptan Penguen
En iyi cevaplar
0
benim en çok sevdiğim mob iskelettir elmas setlisini görmüştüm arkadaşımla bana çok acılar çektirdi o... gelen güncellemelerle çok güçlü oldu. 1 tanesi vardı az daha golemi öldürüyordu onu da hiç unutamıyorum:sırıtmak:. iskeletlere büyük saygı duyuyorum. sonsuz oklarıyla seri atışlarıyla ve bazen dayanıklı zırhlarıyla en tehlikeli düşmanlardan biri benim için. Uzaktan hasar vermesiyle ve okunun hedefi geri iteklemesi düşman ile karşılaşmalarında çok büyük avantaj sağlıyor. İskeletin en büyük sorun olduğu yerlerden biride uçurumlar ve lav havuzlarının kenarları. İskeletten korkuyorum çünkü acımasız ve tehlikeli hem saygı duyuyorum çünkü güçlü hem de seviyorum çünkü... aslında sevmem için bir neden yok gibi:sırıtmak:

Madenlerde lava düşürmede uçurumdan atmada her tarafımızı ok yapmada sabah olunca ağacın altında saklanmakta sabrilikte (hedefi tutturamamakta) üstüne yoktur ve kim neden bir moba saygı duysunki :D

mc42

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Creeper çünkü çok sinsi ve ssssssssssssssssssssss demesi hoşuma gidiyor.Ayrı bir tipi var.

x-şafak-x

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
enderdragon en güzeli hem uçan az yaratıklardan hemde gelince kendini savunabiliyorsun.

BarbarGGB

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
minecrafta en çok ihtiyaç duyduğum itemi sadece creeper ve ghastla sağlıyor tabi creeperı öldürmesi daha kolay ayrıca creeper tnt masrafımızı azaltıyor bu yüzden creeper

eneshandsome

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ben Creeperi severim bilmiyorum nedenini açıkcası :)

StealthAssassin

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
creeper ve enderman. creeper nedensiz sevdiğim eğlenceli bir mob (skyblock dışında). enderman ise resmen bir suikastçi veya ninja. eğer enderman olabilseydim düz halde pro4 set elmas zırhlı adamı devirirdim.

98IamLegend98

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Enderman çünkü enderman hoşuma gidiyor ve piskopat ışınlanıyor fiziği hoş bir suikastçı öldürdüğümüzde enderincisi çıkarıyo ışınlanıyoz onla benim gibi banyo yapmayı sevmiyolar :D ve benim gibi son 3 blok yüksekliğindeler ve ciciler :D ben onları gördüğümde öldürmeye kıyamıyom :D eğer işime yarıyosa lazımsa yada başka birşeyse öldürüyom bikeresinde sw deydim eski sw yanıma bi enderman ışınlandı :D adamlarda vardı geberttik kıyamıyom ama :D ama ende gidince enderman pazarı oluyo D: ben ne biçim şeyim böyle :D[DOUBLEPOST=1384043330,1384043188][/DOUBLEPOST]
creeper ve enderman. creeper nedensiz sevdiğim eğlenceli bir mob (skyblock dışında). enderman ise resmen bir suikastçi veya ninja. eğer enderman olabilseydim düz halde pro4 set elmas zırhlı adamı devirirdim.
enderman olabilirsin 1.6.4 yada 1.6.2 ysen shape shifter Z modunu indirebilirsin :)