Minecraftta ekran kartı güncellemesi sonrası oluşan görüntü sorunu

TezcanTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar dün bilgisayara güncelleme yaptım ve ekran kartı da güncellenmiş. Fakat daha önce olmayan bir sorun oluştu bunun neticesinde sanırım. Oyunu oynarken kimi bölgelerde bloklar yok oluyor ve onun altındaki mağaraları görüyorum ve bu görüntü sürekli ard arda gelip gidiyor. Uzaklara bakınca oralarda da aynı şekilde bloklar yok olup tekrar gözüküyor. Bunun nedeni ne olabilir ve nasıl düzeltebilirim. Sildim baştan kurdum minecraftı ama çare etmedi.Görüntü ayarlarını azalttım yine sonuç vermedi. Bana ekran katı güncellemesinden dolayı oldu gibi geliyor. Yardım ederseniz sevinirim.

AyLev

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bu Sorunu Bir Sunucuda mı Yaşıyorsun Yoksa Tek Oyunculu Dünya Modunda mı Yaşıyorsun ?
Sunucuda Yaşıyorsan Bağlantınla İlgili Olabilir
Tek oyunculu Dünya Modunda Yaşıyorsan Henüz Problemin kaynağını Bilmiyorum Senin İçin Araştıracağım :)

TezcanTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Tek oyunculu dünyada yaşıyorum problemi. Teşekkür ederim.

AyLev

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Herhangi bir mod kullanıyormusun ? Kullanıyorsan Bana İsimlerini Atabilir misin ?

TezcanTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Mod kullanmıyorum. En sonunda oyun 2-3 sn açık kalıp kendini kapatmaya başladı. Yeniden kurdum düzeldi. Normal oynamaya başladım. Fakat 2-3 dk sonra yine aynı şekilde en baştaki sorunu vermeye başladı.

TezcanTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bilgisayarıma hiç format atılmadı ve atılmasını da istemem bir oyun yüzünden.

AyLev

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bilgisayarıma hiç format atılmadı ve atılmasını da istemem bir oyun yüzünden.
Bilgisayarı formatlamak aslında iyi olur bilgisayar rahatlar. Soruna Gelecek Olursak, Senin Sorununun Sebebini Bir Türlü Bulamadım Kusura Bakma :(

TezcanTR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Format atmadım da sistem geri yükleme yaptım. Sorun düzeldi.