Minecraft'ın TR sunucuları batıyor gibi.

QurdAspenki

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Size o zaman spolier vereyim, yakında böyle bir sunucu planlıyoruz premium olacak survival olacaktır. Hile engeli elimizden geldiği kadar yapmaya çalışacağız.

xEndlessV2

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Size o zaman spolier vereyim, yakında böyle bir sunucu planlıyoruz premium olacak survival olacaktır. Hile engeli elimizden geldiği kadar yapmaya çalışacağız.
Survival ve premium bir sunucu hem tutmaz,hem günümüzdeki gereksiz ve saçma survival sunucular kadar başarısız olur.

Exo

Gray
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
3 yıldır bu düşüş devam ediyor. Bu denklemde kontrol edebileceğiniz bir değişken yok malesef. Yaş kitlesi sadece Minecraft üzerinde değil bütün oyunlarda bir düşüş içerisinde. Peki olay yaşın küçük olması mı? Bence tek etken yaş değil, birazda toplumumuz ile alakalı bir durum. Aileler çocuklarına gerekli eğitimi ne kadar doğru verebiliyorlar? Aileler çocuklarına bu tür erdemleri kazandırabilmek için ne kadar eğitimli? Bana sorarsanız çok değil. Türkiye üzerinde yaşayan bireylerin kitap okuma oranlarına bakmanız durumu açıklamak için yeterli olacaktır. Söz meclisten dışarı olsun; okumuyoruz,araştırmıyoruz ve 3 maymunu oynamaya devam ediyoruz. Çok az bir kitle ailesinden güzel bir eğitim alıp kendisini geliştirebilmekte. Uzun lafın kısası kafanızı bu olaylara yormayın, her inişin bir çıkışı da var derler. Elbet okuyan ve eğitimli bireyler gün geçtikçe kör cahilleri aşacak ve bizi aydınlığa götürecektir.

NeutrallyRESPAWN

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
kimsenin oyuncu yaşına karışmaya hakkı yoktur eşitlik içeren ülkede bulunuyoruz farkındaysak.
bazıları mesajlarda 'sunucuların oyuncu kitlesi çok düşük' gibi mesajlar yazmış.

oyuncu sakinse, kurallara uyuyorsa bunun yaşına karışmaya hakkınız yoktur.

benim sunucum var kitlemden memnunum herkesi eşit tutarım.

varmı itirazı olan??

ha dur şunu demeyi unuttum mesajlarla gaza gelip sunucu açıyorum emek olacaktı falan hayallerimize kaldığımız yerden devam.

geçmicek gene 1 onlineyi.

sebepmi?
2 orman koyup 2 bilgi koyuyosunuz alın size emek lapissiz diye süper sunucunuz oluyor dimi herkes lapisli seviyor arkadaş kimse itiraz etmesin.
biraz sistem koyun görev koyun ama siz nerdeee aklınızın ucundan geçmez öle bir şey

sevmeyen varsa zaten yabancı sunucularda oynayabilir.
kolay gelsün.

YgtGamingTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
kimsenin oyuncu yaşına karışmaya hakkı yoktur eşitlik içeren ülkede bulunuyoruz farkındaysak.
bazıları mesajlarda 'sunucuların oyuncu kitlesi çok düşük' gibi mesajlar yazmış.

oyuncu sakinse, kurallara uyuyorsa bunun yaşına karışmaya hakkınız yoktur.

benim sunucum var kitlemden memnunum herkesi eşit tutarım.

varmı itirazı olan??

ha dur şunu demeyi unuttum mesajlarla gaza gelip sunucu açıyorum emek olacaktı falan hayallerimize kaldığımız yerden devam.

geçmicek gene 1 onlineyi.

sebepmi?
2 orman koyup 2 bilgi koyuyosunuz alın size emek lapissiz diye süper sunucunuz oluyor dimi herkes lapisli seviyor arkadaş kimse itiraz etmesin.
biraz sistem koyun görev koyun ama siz nerdeee aklınızın ucundan geçmez öle bir şey

sevmeyen varsa zaten yabancı sunucularda oynayabilir.
kolay gelsün.
çok doğru açıklamışsınız. tebrik ederim

ElitIceNW

♛[ElitIceNW]♛ >Ödüllü Sunucu<
En iyi cevaplar
0
"FARKLI BİR KONUYA DEĞİNECEĞİM"
Dostum yaklaşık 2-3 senedir bu konu zaten konuşuluyor. Ayrıca sunucumdan gayet memnunum ben batışta falan değiliz kaliteli sunucular olarak (Bunu övünmek için söylemedim kaliteli olan sayılı sunucu var ve tek tek inceledim sunucuları). Sadece çok fazla sunucu olduğu için ÖZEN ve EMEK verilen sunucular kayboluyor. Bu da ülkemizdeki ilgiye bağlı tabi.

Reaksion

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
"FARKLI BİR KONUYA DEĞİNECEĞİM"
Dostum yaklaşık 2-3 senedir bu konu zaten konuşuluyor. Ayrıca sunucumdan gayet memnunum ben batışta falan değiliz kaliteli sunucular olarak (Bunu övünmek için söylemedim kaliteli olan sayılı sunucu var ve tek tek inceledim sunucuları). Sadece çok fazla sunucu olduğu için ÖZEN ve EMEK verilen sunucular kayboluyor. Bu da ülkemizdeki ilgiye bağlı tabi.
Hileye izin veren lapisli,editli fekşın serverler oyunu baltalamaya başladı.

ElitIceNW

♛[ElitIceNW]♛ >Ödüllü Sunucu<
En iyi cevaplar
0
Hileye izin veren lapisli,editli fekşın serverler oyunu baltalamaya başladı.
Evet, o yüzden Dünya'da ilk bir oyun yaptım. Veya başkaları yabancı oyunlar getirdi Türkiye'ye. Kitle bize, biz de kitleye yardımcı olursak gelişiriz ancak.

TheBloodyMask

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bir veteran Minecraft oyuncusu olarak rahatlıkla diyebilirim ki bunu fark etmekte çok geç kalmışsın Türkiye sunucuları 1.7 den sonra zaten yerlerde sürünüyordu şimdi hiçbir sunucuya bakmadım ama büyük ihtimalle hepsi lapisten kale falan yapmıştır. Ben de elime Premium hesap geçtiği gibi Türk Minecraft Sunucuları'na sırtımı dönmüştüm. Herhalde oyundan en çok zevk aldığım dönemler 1.2.5 (Oyuna başladığım sürüm) idi samimiyet vardı sunucularda şimdi hep Edit item, VIP, Lapis, Enchant diye gidiyor çöpler direk. Eline bir Premium hesap al ve hemen yabancı sunuculara koş ya da oyuna Curse üzerinden mod packler falan indir.

Reaksion

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bir veteran Minecraft oyuncusu olarak rahatlıkla diyebilirim ki bunu fark etmekte çok geç kalmışsın Türkiye sunucuları 1.7 den sonra zaten yerlerde sürünüyordu şimdi hiçbir sunucuya bakmadım ama büyük ihtimalle hepsi lapisten kale falan yapmıştır. Ben de elime Premium hesap geçtiği gibi Türk Minecraft Sunucuları'na sırtımı dönmüştüm. Herhalde oyundan en çok zevk aldığım dönemler 1.2.5 (Oyuna başladığım sürüm) idi samimiyet vardı sunucularda şimdi hep Edit item, VIP, Lapis, Enchant diye gidiyor çöpler direk. Eline bir Premium hesap al ve hemen yabancı sunuculara koş ya da oyuna Curse üzerinden mod packler falan indir.
Bende 1.2.5 te basladım 1.4.2 den sonra lapisler yayılmaya basladı şu an öylesine girip çıkıyorum serverlere

TheBloodyMask

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Niye Premiumu oynuonuzki? Premium dada Hacler var.ve cubecraftta süper bir hack koruması diye bisey yok fly koruması bile ekleyemiyorlar.
Çünkü oyunun asıl oynanması gereken şekli o Mincraft sandığın gibi ücretsiz bir oyun değil 20€ ile (doğru hatırlıyorum değil mi) aldığın sadece adının "Premium" olduğu bir hesap hem adamların hakkını yemiyorsun hem de dibine kadar kanser hücrelerinden oluşan Türkiye sunucularından uzaklaşma imkanına kavuşuyorsun. Gidip te nasıl bir sunucuya baktığını da merak ettim Mineplex ve Hypixel de hiç hack ile karşılaşmadım.

Dpelqpleq

2 + 2 = 5
En iyi cevaplar
0
Niye Premiumu oynuonuzki? Premium dada Hacler var.ve cubecraftta süper bir hack koruması diye bisey yok fly koruması bile ekleyemiyorlar.
Oyun normalde zaten premium, oyunu oynamak için normal şartlarda hesap almalısın ve bu hesap ücretli. Tabi süre sınırı yok. "Niye premium oynuyonuz ki" dersen, olması gereken bu. Firma böyle bir sistem kurmus. Diyorki "bu oyunu ben yaptım ver parasını kullan". Sorduğun soru okadar saçma ki, eş değeri "neden marketten ürünleri satın alıyosunuz ki? Ben gizlice çalıyorum parada vermiyorum" demekle EŞDEĞER.
Kimse şu kalın kafasına sokamıyor herşeyin illegali dolaylı yoldan kötüdür ve herkes için zarardır. Premium alan adam hem oyunun sahibine hakkını veriyor, hemde crack sunucuya göre daha düzgün insanlarla oynuyor. Çünkü crack sunucuda insanların kaybedicek hiçbir şeyi yok. Adam küfürde eder hilede açar. İllegali hileyi hayatınızdan çıkarın. 1 milyon crack oynamak istiyen oyuncu olsa ve hepside hile yüklese yine hepsi eşit şartlarda mücadele edicekken 1 milyon legal hesaplı oyuncuda aynı şekilde mücadele edicek(istisnalar dısında).
Youtube tarzı platformlardada editörler uygulama/oyun ve benzeri sistemler için çekilen torrent/free gibi videoları kaldırmalılar. Hep bi çakallık düşüncesince nasıl olabiliyosunuz siz ya.
Çevremdede var böyle çakal arkadaslarım. En son bir tanesi gta vice city'yi illegal indirirken bilgisayarı çökmüstü, format attırmak zorunda kaldı. 30 tl format parası, bak 18tl ye burada yepisyeni var zaten: http://store.steampowered.com/app/12110/?l=turkish
Bu süreçteki zaman kaybını uğraşmasınıda saymıyorum.
İnşallah bigün anlıcaksınız. İllegal HIRSIZLIKTIR!

UmuToos

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hele ki.. Survival Sunucularında Özet... Survival sunucunun ilk günü +30 eventler onlar şunlar çekilişler v.b.. 2.Gün Pvp Açılır Sw +10'u zor görür
Demek isterimki Türk Serverleri Hile Dolu Hile koruması 0 olan serverler var...