minecraftı ilk açtığınızda ne yaptınız ?

oyuncu3000

Marangoz
En iyi cevaplar
0
MİNECRAFTI İLK AÇTIĞINIZDA NE YAPTINIZ?
doğruyu söylemek gerekirse ben ilk açtığımda hiçbir şey yapamadım. mal mal dolaştım :D

H3LLlTR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ben ilk Creative oynadım baktım işte anlamadım bir şey yerlere girdim mağralar felan vardı korkum kapatmıştım direk sonra birdaha girmedim sonra 2 ay gecti tekrar actım rehberler izledim kolay gelmişti videolarda sonra oyuna girdim ağac kestim kesene kadar gece olmustu ilk izleediğim rehber videosu ege abi[fare düşmanı]ydı bana oyunu öğreten adam :) Herneyse evimi yapmıstım cok karanlıktı meşale yapmayı bilmiyodum sonra neten baktım öyle öyle item üretmeyi öğrendim geliştim. :)

oyuncu3000

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ben ilk Creative oynadım baktım işte anlamadım bir şey yerlere girdim mağralar felan vardı korkum kapatmıştım direk sonra birdaha girmedim sonra 2 ay gecti tekrar actım rehberler izledim kolay gelmişti videolarda sonra oyuna girdim ağac kestim kesene kadar gece olmustu ilk izleediğim rehber videosu ege abi[fare düşmanı]ydı bana oyunu öğreten adam :) Herneyse evimi yapmıstım cok karanlıktı meşale yapmayı bilmiyodum sonra neten baktım öyle öyle item üretmeyi öğrendim geliştim. :)
güzelmiş.
ben creativeyi bile bilmiyodum

LegendofAnatolia

Kaptan Penguen
En iyi cevaplar
0
Ağaçları kesemediğim ve toprakları kıramadığım (basılı tıklamak gerektiğini bilmiyordum) için koyunları öldürerek yünlerinden ev yapmaya çalışmıştım.

oyuncu3000

Marangoz
En iyi cevaplar
0
todeskek varya çok ii mişsin (ilk oynayışa göre benden daha ii) :odun:

advanturex

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
İlk açtığımda direk gezdim.Çünkü ağaç kesmek gerektiğini bilemiyordum.Gece oluncada mal olup öldüm creeper arkamdan patlayınca mümkündür.

atay17

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Koyun Geberttim Daha Sonra Gece Oldu Yanımda Örümcek Çıktı Beni Gebertti :D

Warrior01

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
E ye basıp itemlere baktım (creative)

advanturex

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Tabi ilk hiç bilgi olmadan başlayınca şimdi minecraft oynayalı 2 sene oldu baya iyi biliyorum.

655

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ben ilk başladıgımda kuzenimde basladim suncuda oynuomus çocuk bana bitanee tastan oda gösterdi banada özel oda diye yedirmisti sonra mcyi indirdim biraz bilgiliydim torch yapmasini bilmiodum bide balta yapmisni
evllerim 4x3 lük 4 katli binalar oluodu çünkü sadece 4 torcum vardı (bonus chest :S) sugar cane tarlasi yaptim(evim buz gölünün üstünde :S)sonra evin alti her eriyinse torpak koydum öle bisi oldu sonrada bidaha o mapa girmedim :p

Apache Dragon

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Uçuyordum ama nasıl geri ineceğimi bilmediğim için oyunu bırakmıştım .s

Hachiro-sama

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
ben zaten ilk açtığımda odun kestim zaten arkadaşım önerdi oyunu sadece çalışma masası yapmıştım.
Sonra toprak mağarası buldum orda kaldım hiçbirşey yoktu :D
Sonra iskelet ve zombiler beni gebertti :D