Minecrafta ilk basladıgınız version ve yaptıgınız ilk saçma şey :D

DehaBuiLdis

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben creative oynamıştım ilk survivala geçince ağaca falan tek vuruşta kırılmadığı ıcın bırakmıştım ogrenınce tekrar gırdım :log^: :notch:

ByTheEfsane

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
1.4.5...Hemen 1-2 gün sonra 1.4.7 çıkmıştı :D

98IamLegend98

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
1.5.2 de oyun konusunda baya noobdum 7 temmuz 2013 filandı yakın bi ay sonra 1.6.2 çıkmıştı herneyse o zamanlar minecraft okulu vardı ordan bişeler öğrenirdim demo oynuodum intten item kodu bulup oynardım creativeyi bilmezdim sonra eski forumdan ne yapmam gerektiğini sormuştum crack dene demişlerdi. işte o şeyler yüzünden normal oyuncu olarak başladım.

Son düzenleme:

vejeteryanzombi

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beta 1.6.4 müydü o civardaydı 2-3 tane zombi geldi hemen öldüm zombiler çok güçlüydü :p

Mausdeini

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine İndirmiştim Versiyonu 1.2.5miş (Sonradan öğrendim).Akşamları yaratık olduğunu söylemişti arkadaşım. akşam olana kadar etrafta salak salak dolandım.Akşam Zombi sesleri duyduğumda direkt yere doğru kazdıktan sonra üstümü kapatıp oyunu kapatmıştım. Ertesi gün oyuna tekrar girdiğimde paranoyadan 3 blok genişliğinde TOPRAK duvarları olan bi kale yapmıştım.

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Açmayın şu konuyu artık.

LordTs

Umut
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
1.5.2 de başlamıştım.
İlk yaptığım saçma şey 1.5.2 den 1.7.2 ye kadar hep creative oynamak.
Oyunu bilmediğim için bir şey yapmaya fırsatım olmadı
doğru düzgün survival oynamadan
serverlere girmeye çalışırdım.
Oyunu
OrizonTurk de öğrendim.

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Telekinetic

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ben oyuna 1.1'de başladım. 1.2.5 çıkmıştı ama bilmiodum. Bazılarının aksine, ben oyuna survival'da ama TMI ve BossCraft modlarıyla başladım. TMI'nın mod olduğunu bilmiodum. Yaptığım ilk saçma şey, server'da hack yaptığımı zannederek TMI kullanmaya çalıştım. Tabi olmayınca da şaşırdım.

Rapido_Hombre

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
1.3'teydim ilk işim menüde başarılar yazımına bakmaydı orada 4 tahta bloğunu birleştir çalışma masası yap diyodu bende salak salak 4 tane tahtayı yanyana getirmiştim

asi_turk

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
1.5.2 de başladım evimi karanlık bir adaya yaptım sonra geceleyin tüm canavarlar üzerime hucum edince şaşırdım! :D