Minecraft'a forge ile mod attim acilirken siyah ekran oluyor

XeloeTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar, Minecraft 1.5.2 versionuna forge yukledim sonra mods dosyasina ve coremods dosyasina modlar attim hersey tamam fakat minecrafti acarken mojang yazisi geldikten sonra siyah ekran kaliyor META-INF sildim.ne yapicam?.

atay17

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Meta inf diye bir dosya var onu sil eğer onu sildiysen forgenin son versiyonunu kullan+1:)

XeloeTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
META-INF Adli dosyayi sildim Minecraftim 1.5.2 ve forge da 1.5.2 ?

atay17

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yok forgenin versionları var en sor çıkan versiyonu 1.5.2 (için) 1.5.2-7.8.0.7.3.4 dür

AdemUlas

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Eğer Optifine Yüklediysen Oyle Bir Sorun Olabiliyor Meta-INF Sıldıysen Bile İlk Forgeyi Sonra Optifine'nı Yüklemeyi Dene.

Yada Tam Tersi.

atay17

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
birde aklıma geldi forge optifine TMI ve x r a y modu ile uyumlu değil[DOUBLEPOST=1374073302,1373908998][/DOUBLEPOST]bide bu forgeyi dene (benim kullandığım) not içinde ayrıyete Minecraft Comes Alive Player API ve Assassin Craft modu vardır link:http://www.mediafire.com/?booqlxk0xx926a8

Jarvass

Bir Stack
En iyi cevaplar
0
Eğer Mod Varsa Ve Yada Tex. Bunlardan Kaynaklanabiliyor.Ama Bunlardan Kaynaklanmıyorsa:advanced systemcare 6 İndirmeni Ve Pc'ni Taratmanı Tavsiye Ederim..:Dudakbükmek:

atay17

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
birde forge kurduktan sonra Player API kur

BONANZA

Demir Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Modları Mc versiyonuna göre seç ve Coremodları core moda Diğerlerini mods klasörüne at . Ve Coremod dosyasında bulunan modla ve mods klasöründe olan modlar birbirinin aynı olmasın çakışırsa crash verir