Minecraft Yardım.

ByTunc

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar merhabalar.
Benim bir sorunum var yardım edenlere şimdiden teşekkür ederim.
Ben uzun zamandır sevdiğim bir cracked minecraft launcher ile oynuyordum. 1.7.2 de hiçbir sorun yoktu. Diğer versiyonlardada yoktu. Ama geçen gün oynarken bi anda tüm bloklar karanlık oluyor hiçbir şey göremiyorum. Sadece sandık ve tabelaların renkleri gözüküyor. Oynayamıyorum. Appdatadan .minecraft klasörünü full silip yeniden yükledim fakat yine olmadı. Lütfen yardım edin sadece 1.5.2 oynayabiliyorum. :(

MCDostu

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Launcherı çaktırmadan updatelemiş olabilirler hatırlarsan 1.5.2den 1.6ya geçerken yapmışlardı belki aynısını senind kullandığın launcherin sitesi yapmıştır. Başka bir launcher dene benim anlam verebildiğim tek açıklama bu. 1.5.2'den sonrasını özel yapan tek şey launcher update'i

ByTunc

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben bu konuyu yazdıktan sonra evet aklıma geldi launcher değiştirmek, değiştirdim düzelti sanıyodum oynuodum 1-2 gün sonra tekrar aynı şey oldu :/ Yinede teşekkürler

ByTunc

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Zaten onu kullanıyorum. Yinede teşekkürler.

DarqKnife

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Java'yı veya driver'lerinizi güncellediniz mi? Daha önceden format attınız mı? (Sorun olmadan hemen önce?)

ByTunc

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sorun olmadan önce değil biraz daha önceden format atmıştım, javayı geçen gün güncelledim ama hangi driverlarımı güncellemeliyim onu söylermisiniz?

ByTunc

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Aygıtınız için en iyi sürücü zaten yüklü diyor ne yapmalıyım?

ByTunc

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yönetici olarak çalıştır varda grafik işlemci olarak yok.

ByTunc

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben AMD kullandığım için AMD'nin sitesinden AMD Driver Autodetect programını indirdim otomatik bir şekilde yüklüyor sanırsam. Teşekkür ederim yüklendikten sonra minecraft'ı bir daha denerim sonuçları buraya yazarım.

DarqKnife

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ben AMD kullandığım için AMD'nin sitesinden AMD Driver Autodetect programını indirdim otomatik bir şekilde yüklüyor sanırsam. Teşekkür ederim yüklendikten sonra minecraft'ı bir daha denerim sonuçları buraya yazarım.
Bekliyorum. yükledikten sonra res atın pc'ye.