Minecraft Üyelik Adımı Nasıl Değiştiricem Lütfen Yardımm!!!

Mlhysrszn

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Ben Kendime Bir Minecraft Hesabı Açtım Ama Üyelik İsmimi Nasıl Degiştiricem. Lütfen Bana Yardım Edin !
Ha Bide Eğer Sorarsanız Neden İsim Degistireceksin Diye Mineshafter Kullanarak Kendime Skin Yapmak İstiyorum. Lütfen Yardım Edin !

LeemonXTr

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İsmini Değiştiremezsin İsmini Değiştirmek İçin premium alman lazım yoksa ismini değiştiremezsin

Mlhysrszn

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ben Premium Almadan İsmimi Mlhysrszn Yapamam Mı?

Mlhysrszn

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Tüh Ya Çok Teşekkür Ederim Kardeş Bide Şey Dicem Ben Şimdi Premium Degilim Peki Skinimi Nasıl Degistirebilirim. Yada Degistirebilir Miyim ???

Mlhysrszn

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ben Zaten Öyle Yapıyorum Ama İsmimi Degistirmeden Skin Degistirmek İstiyorum !!![DOUBLEPOST=1379327005,1379253422][/DOUBLEPOST]Arkadaşlar Ben Multiplayerde Kendime Skin Atmak İstiyorum Premium Olmadan Atmam Mümkün Değil Mi ??? Lütfen Yardım !!!

LeemonXTr

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben Zaten Öyle Yapıyorum Ama İsmimi Degistirmeden Skin Degistirmek İstiyorum !!![DOUBLEPOST=1379327005,1379253422][/DOUBLEPOST]Arkadaşlar Ben Multiplayerde Kendime Skin Atmak İstiyorum Premium Olmadan Atmam Mümkün Değil Mi ??? Lütfen Yardım !!!

mümkün olsaydı insanlar sırf skin değiştirmek için filan premium almazdı herhalde

Mlhysrszn

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bari Bana Bi Tekkit Server Önerir Misiniz???