minecraft ta en çok taraftar hangi tamının gir ve takımını yaz

enesarda

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Uhhauhuahuahua sesli güldüm
Ben Galatasaray takımınıda seviyorum.Anadolu takımlarınıda seviyorum.2000 maçını hatirlayin.Hep beşiktaşlı fenerbahçeli ve galatasaraylilar birbirine destek çıkıyodu.Şimdi ise halimize bak.herkes kedi takımını tutmak için adam öldürüyor.Allah bu kötü durumuda atlatir işşallah

Faredevriii

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben Galatasaray takımınıda seviyorum.Anadolu takımlarınıda seviyorum.2000 maçını hatirlayin.Hep beşiktaşlı fenerbahçeli ve galatasaraylilar birbirine destek çıkıyodu.Şimdi ise halimize bak.herkes kedi takımını tutmak için adam öldürüyor.Allah bu kötü durumuda atlatir işşallah
Seninle dalga geçmedim sporu hayat yapmışsın hayatta daha önemli şeyler var beni rapor ediyorsun
Yazık bu topluma bir şaka yapalım dedim madem yaptığımdan hoşlanmadıysan niye söylemiyorsun bende özürümü dilerim aman boşuna böyle bir şey için çene patlatmayalım tamamen anlamsız bu şeyler zevk için yapıyoruz

enesarda

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
FenerBahçeyi sevmem Beşiktaşlıyım ama Gsyi Destekliyorum:)
Fenerbahçe Gs Real-Schalke maçı yaparken Az Kalsın Anüsünü Veriyordu(küfür etmek istemedim:sırıtmak:)
Bide baktm fenere arsenal Çok pis gülmüştüm:sırıtmak: Fenerliler Gslilere laf ediorsunuzda Gs 2013-2012 yılında sizi hep yendi? Bence olasılık(%70 GS %30 FB)Alınmayın ama Gsye laf atma hakkınız zaten yok Fenerliler Siz Gs güçlü takımlarla yaparken Başka ülkeyi desteklediniz Eeee? Destekleriniz yüzünden gsninde morali düştü ve yenildi!
Türkiyeyi rezil etmek sizi utandırsın biraz FENERBAHÇE!
Ve Gsliler Geçen gün Maçta meloya sinir oldum alınmayın ama MELO taraftarların içinde öyle kaşınırsa tabi ÇARŞIda girer digerleride girer Gsye Real çok güçlü bir takım anlıyorum 3-0 yenilirsiniz tamamda 6-1 nasıl yenildiler hala aklım almıyor:s Bjknin liverpoola 8-0 yenildiğinede inanamamıştım Ama fbnin Gsye 7-0 yenildiğine inanırım:)

Ben hala anlatamadim bu video anlatir.

ADAMSIN ZİRAAT BANKASI

deguj

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
FB FB FB FB FB FB FB FB FB FB