minecraft ta en çok taraftar hangi tamının gir ve takımını yaz

lolkraltrol

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adam Olda Kendi Takımının Arkasında DUR
bana adamlığı soran adama bak sanki adamda bana adamlık öğretcek boru gibi sizi real yendi grruplarda barca olsaydı galiba 9-0 falan olurdu ve yine ballıydınız casillas gomez in yüzünden sakatlandı yani casillas olsaydı durum 7-0 falandı

boradurak07

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bana adamlığı soran adama bak sanki adamda bana adamlık öğretcek boru gibi sizi real yendi grruplarda barca olsaydı galiba 9-0 falan olurdu ve yine ballıydınız casillas gomez in yüzünden sakatlandı yani casillas olsaydı durum 7-0 falandı

Gitsin Bakalım Fenerbahçe Oynasın RealMadridle Fener Gelsin Bakalım Hadi Bide Görelim Sizi 2 Sezondur Yeniyoruz la Sizi [Arsenal Maçlarınıda Unutma teknik direktörnüzde Dediği Gibi Çok Goller Görüceksiniz]

lolkraltrol

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gitsin Bakalım Fenerbahçe Oynasın RealMadridle Fener Gelsin Bakalım Hadi Bide Görelim Sizi 2 Sezondur Yeniyoruz la Sizi [Arsenal Maçlarınıda Unutma teknik direktörnüzde Dediği Gibi Çok Goller Görüceksiniz]
hatırla bakalım derbilerde normal maçlarda eufa da spor toto da en fazla kim galip gelmiş unutmaki 2-1 durumu

lolkraltrol

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
sen tarihe bakmıyon galiba siz bizi 7-0 yenidiniz zamanı la 1900 larda şu an 2000 yılındayız uyan 1900 yıllardaki adamlar emekli oldu hala bizi yenebilirmisiniz diyorsun tabikide her yolla fener gömer

Faredevriii

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
sen tarihe bakmıyon galiba siz bizi 7-0 yenidiniz zamanı la 1900 larda şu an 2000 yılındayız uyan 1900 yıllardaki adamlar emekli oldu hala bizi yenebilirmisiniz diyorsun tabikide her yolla fener gömer

Şimdi konuş sen ilerde görcez burda konu açıcam kapak yazcam

boradurak07

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Gelsin Gömsün Bakalım FENEV ASLAN KANARYAYAMI GÖMER Artık Orasını Bilmem [Irkcı Fenev]
[İşde Bunları Barındırmıcan Bu Ülkede][DOUBLEPOST=1379778934,1379778323][/DOUBLEPOST]Bugünlük Bukadar Forum Yeter Benim İçin Ve Size Bir Videoyla Veda Ediyorum SAZAN Fener[Yazıkla Bide Sahaya İniyorlar]

batuahn elmental creepe

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ya bir şey söyliyeceğim bu ülkenin %50 si fener %40-%30u Galatasaray %20-%10u Beşiktaş nedeni ener herşeyi sabote ediyor bu milletin çoğu cahil cümela insanlar ama Galatasaray ve Beşiktaş hep daha bilgili daha kaliteli insanlar tutar yani her durumda <3GALATASARAY<3

Faredevriii

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ya bir şey söyliyeceğim bu ülkenin %50 si fener %40-%30u Galatasaray %20-%10u Beşiktaş nedeni ener herşeyi sabote ediyor bu milletin çoğu cahil cümela insanlar ama Galatasaray ve Beşiktaş hep daha bilgili daha kaliteli insanlar tutar yani her durumda :kalp:GALATASARAY:kalp:

Bu ülkenin neresi fener galatasaraylılar ntv sporun araştırmasında fenerlilerden %20 daha çok 2013 de git araştırda gel bilip bilmeden konuşma

enesarda

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kimsenin tutmadiği takım ANKARAGÜCÜ! ankaraliyik allahin adamiyik!