Minecraft Sorunlarınız Warsa Yazın Cewapliyim

TheCrafter

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
gamemode uçarken aşyağı inmiyorum hangi tuşla inmeliyim

Mr.Jack

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

CodeOfSource

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Pc formata gitti geldi minecraft ı indirdim
Eror: Could not create the Java virtual machine
Eror: A fetal exception has occurred. Program will exit
hatasını alıyorum ve oyunu kuramıyorum Yardımcı olurmusunuz.TEŞEKKÜRLER[DOUBLEPOST=1371236160,1371235516][/DOUBLEPOST]PC formata gitti geldi minecraft ı indirdim
hatasını alıyorum ve oyunu kuramıyorum Yardımcı olurmusunuz.TEŞEKKÜRLER

Mr.Jack

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Pc formata gitti geldi minecraft ı indirdim
hatasını alıyorum ve oyunu kuramıyorum Yardımcı olurmusunuz.TEŞEKKÜRLER[DOUBLEPOST=1371236160,1371235516][/DOUBLEPOST]PC formata gitti geldi minecraft ı indirdim
hatasını alıyorum ve oyunu kuramıyorum Yardımcı olurmusunuz.TEŞEKKÜRLER

öncelikle java.comdan javanı yükledinmi yüklediysen hale hata devam ediyorsa lütfen masaüstünden bilgisayarıma gir ve gelişmişden ortam değişkenlerine gir ve yeni diyip -Xmx512 yaz tamam de çık yine hata veriyorsa java yı sil yeniden yükle.umarım çözülür sorunun yine hata verirse yeniden bana söyleyiniz.

CodeOfSource

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Dediklerini yaptım abi ama yinede olmadı.[DOUBLEPOST=1371323322,1371242693][/DOUBLEPOST]Abi ben yabancı bir youtube kullanıcısının videosunu izledim bir şeyler yaptım artık minecraft isim yazma yeri geliyor (username, force update, enter game) yeri geliyor entergame diyince mc girmiyor ve hemen oyundan atıyor sorunum bu .

Mr.Jack

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Dediklerini yaptım abi ama yinede olmadı.[DOUBLEPOST=1371323322,1371242693][/DOUBLEPOST]Abi ben yabancı bir youtube kullanıcısının videosunu izledim bir şeyler yaptım artık minecraft isim yazma yeri geliyor (username, force update, enter game) yeri geliyor entergame diyince mc girmiyor ve hemen oyundan atıyor sorunum bu .

driverlerini güncelledinmi ve ya bilgisayırında bir sorun oluyor ve oyundan atıyor olabilir.

CodeOfSource

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
driverleri nasıl güncelleyebilirim
[DOUBLEPOST=1371326359,1371324005][/DOUBLEPOST]Tm abi driverleri güncelledim oldu TEŞEKKÜRLER Minecraft TÜRKİYE

tolove

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Bİ SORUM OLCAK BEN TEK KİŞİLİK SW AÇTIM VİLLALAR OTELLER YAPTIM BAYA UĞRAŞTIM AMA ÖLÜNCE BAŞKA YERDE DOĞUYOM YİNE AYNI YERE NASIL GELEBİLİRİM ÇOK LAZIM

Jarvass

Bir Stack
En iyi cevaplar
0
tolove Eğer Server'in Bukkit ise Oraya /spawn set Yazarak Kaydedebilirsin Ama Eğer Ki Server Normal ise Yatak Kur Yat 1 Gün Orda Doğarsın..

ayberkasla

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
hg.keicraft.com diye bi server var bu servere arkadaşlarım girebiliyor bende eskiden giriyodum ve bi gün girdim de o serverden başka yapancı bi servere ışınladı bunun sebebi ne olabilir ve nasıl düzeltebilirm avil destek :gerçektensinirli:

Wentklor123

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
sa hocam bi sorum olacak şimdi sonoyuncu kitli hgde tabelalara yaklaşamıyorum sonunda enter this area hatası werio bu plugin nedir ?

kutay4512

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Premium Alacağım Fakat Sanal Karttaki Türk Liralarını Euro'ya mı çevirmem lazım ?