Minecraft Sizin Olsaydı Ne Yapardınız ? Ne Ekler, Kaldırırdınız ?

SaintJermen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Selam arkadaşlar. Minecraft sizin olsaydı neler eklerdiniz, ne tür çılgınca & saçma şeyler yapardınız, oyuna neler ekler/kaldırırdınız ? Bu soruların cevaplarını bu konu altına yazmanızı istiyorum sizden.

NOT: Lütfen ciddi şeyler yazalım, abuk subuk mesajlar, "sanane, ne yapacan" gibi şeylerden bahsetmeyin. Ve lütfen animeyle ilgili şeyler de yazmayın bu aralar animeye çok kötü kıl olmaya başladım :sinirli:

Şahsen Oyun Benim Olsaydı ;

1. Lapisi Kaldırırdım.
  2. Zümrüt ve obsidyenden itemler yapardım. [Modu Var]
  3. Oyunun grafiklerini geliştirirdim.
  4. Oyuna birçok mob, dünya, yemek vb itemler eklerdim.
Aklıma bu kadar geliyor daha sonra gelirse konuyu güncellerim. Ekstradan yorumlarda beğendiklerim olursa konuya ekleyeceğim. Teşekkürler :)

InfusionCoder

HTML CSS PHP Coder| MrCezmi| TeamCezmi
En iyi cevaplar
0
Oyuna Cezmi Adında Bir Boss Eklerdim Ölümsüz Olurdu. Oyunun Adını CezmiCraft Yapardım Crack Sunucu Sistemini Kapatırdım.

SaintJermen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyuna Cezmi Adında Bir Boss Eklerdim Ölümsüz Olurdu. Oyunun Adını CezmiCraft Yapardım Crack Sunucu Sistemini Kapatırdım.
Ben konuda kocaman "Saçma sapan şeyler yazmayın" demedim mi ? Basmıyor mu senin beynin kardeşim ? Benim konularıma cevap yazma bundan sonra olur mu ?

SaintJermen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu Saçmamı Oyunu Kendi İsteklerimi Ekledim
Yahu Cezmi adında boss eklesen millet bizi topa tutar bu bir. İkincisi oyunun adı CezmiCraft olmaz, olamaz. Döverler adamı yemin ediyorum. Ama CezmyCraft olabilir bak :D Saçma kısmına gelirsek, daha yaratıcı şeyler bulabilirsin.

InfusionCoder

HTML CSS PHP Coder| MrCezmi| TeamCezmi
En iyi cevaplar
0
Yahu Cezmi adında boss eklesen millet bizi topa tutar bu bir. İkincisi oyunun adı CezmiCraft olmaz, olamaz. Döverler adamı yemin ediyorum. Ama CezmyCraft olabilir bak :D Saçma kısmına gelirsek, daha yaratıcı şeyler bulabilirsin.
Cezmilere Laf Eden Karşsında UCP'yi Bulur

UCP: Ulusal Cezmi Partisi

Greyder

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Minecraft benim olsa grafiklerini daha gerçekçi yapardım.Ev yapmayı basit yapmazdım mesela tuğla diker üstüne çimento felan.

ErenBeyazkurt

WhiteGraphic | Tasarımcı
En iyi cevaplar
0
Textureleri değiştirir shader gibi sular efektler ekler optimizasyon sağlardım

Krumb069

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Yeni dünyalar ve uzayı eklerdim
En önemlisi oyuna npc ler eklerdim bizim gibi ev yapan, mob öldüren, hayatta kalmaya çalışan npcler

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Multiplayer Sisteminde Vanilla Olarak Faction - Survival Sistemleri Devam Eder Bunlara Ek Olarak Farklı Patch Tarzında Örn BF Edition veya WOW Edition Aldı Altında Farklı Paketler Satardım Ve Bunlara Ek Olarak Her Patch Farklı Offical Sunucular Yapardım Ve Bu Sunucularda Orjinal Oyunda Satılan Market İtemler Gibi Satışlar Yapardım
Multiplayer Sisteminde Aldığın Patch De Farklı Generator Tarzı bir şey Vererek İstediği Npc Sistemini Görev Sistemini Map Sistemini Akla Gelecek Şeyşeyi Ayarlayabileceği Bir Program İle Kolaylaştırırdım
Premium İşine Gelirsek Normal Vanilla Sunucularda Kayıt Olununca Crack Adını Verdiğimiz Sunucular Gibi Çoğu Oyunda Olan GUEST miydi Ney Bir Sistem Vardı o Tarz Bir İsim Gelirdi Crack Sunucular Gibi Oyuncuların Kendi Kurduğu Sunucularda Oynayabilme İmkanı ve Sabit Seçilebilen Steve / Alex Dışında Örn 10 - 15 Adet Sabit Skinler Olup Bunları Kullanma Hakkı Verirdim
Premium Ayrıcalıkları Skin Değiştirme (64 veya 128x Oranlarında ) / GUEST* İsminden Kurtulup İstediği İsmi Alabilme / Offical Sunucularda Oynayabilme Olurdu
Oyunu Vanilla Olarak Oynamak Ücretsiz / Vanilla Premium Oynamak 5TL Olacak Kısacası
Ve Vanillada Premium Geçerli Olacak Sadece Patch Olarak Farklı Editionları Aldığında Onlarda 5TL Olacak Ve Kendine Özel ID İle Oyunu Patch Olarak İndireceksin
Tabi Bunları Yaparken Hangi Oyunun MC Edition Olarak Yapacağımızı Oyun Firmaıyla Anlaşıp Hem Biz Onların Reklamını Hem Onlar Bizim Reklamımız Yaparak Bir % Onlara Verip Yapabilirdik Tabi Yapılabilirse :S