Minecraft Server Açmalı mıyım?

JimboMelon

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Banana.minecraft.gs
Banana.minecraft.gs

Merhaba arkadaşlar,
Aklımda Minecraft survival server açma fikrim var fakat emin olamadım. Minecraft'ın Türkiye'deki server durumlarını takip etmiyorum ve o yüzden buradaki takipçlere soruyorum. Şu anda kaliteli Türk server'ı var mı? Survival açsam gelir misiniz veya ne açayım? Yani son durumlar ne bir server açmalı mıyım?
Ayrıca açacak olursam bana bir yardımcı lazım. Bukkit modlardan anlayan birisi lazım. Kendisine çok soru soracağım. Birde server için yapılar yapacak kişiler lazım.
Şimdiden teşekkürler.

Açmam gereken yeri tam bilemedim ve bu yüzden buraya açtım. Bir hata olduysa pardon.

Edit:
Tamam karar verdim arkadaşlar biraz değiştirilmiş survival açacağım fakat bana yapı yapacak bir kaç kişi ve bir tane bukkit'den anlayan kişi lazım. Eğer bana yardım ederseniz çok sevinirim. Bana yardım edene serverı tam anlamıyla açınca yapabilirsem özel şeyler vermeye çalışacağım.
Eğer bu işlerden anlıyorsanız ve cevap yazarsanız sevinirim.

Edit2: Açtım
Banana.minecraft.gs bu adresten gelebilirsiniz. Şu anda deneme olduğundan 10 kişilik ve biraz kasıyor fakat duruma göre artırırım.
Ayrıca şu anda map boş biliyorum. Cumartesi falan üzerinde uğraşacağım ve bazı yapıları yapacağım.

Son düzenleme:

owen_1

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Survivalmc vardı güzel survival.Kapandı o.Şuanda kaliteli bir survival server yok.Ama survival açmak zor iştir.Bir yerden sonra factiona geçiyorsun.

JimboMelon

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Survivalmc vardı güzel survival.Kapandı o.Şuanda kaliteli bir survival server yok.Ama survival açmak zor iştir.Bir yerden sonra factiona geçiyorsun.
Teşekkürler. Yani şu anda survival konusunda açık var.
Bu arada inşallah ben istediğimin ismini biliyorumdur :). Benim istediğim serverda millet ev falan alabilecek ve bir yandan da maden gibi işlerle uğraşıp kendilerini geliştirmeye çalışacaklar.

owen_1

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler. Yani şu anda survival konusunda açık var.
Bu arada inşallah ben istediğimin ismini biliyorumdur :). Benim istediğim serverda millet ev falan alabilecek ve bir yandan da maden gibi işlerle uğraşıp kendilerini geliştirmeye çalışacaklar.

Biraz düzeltilmiş survival diyosun :) Olabilir ama faction serverlar gibi batırma sakın.

JimboMelon

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
2. Sınavlar.

Bu arada @Mert'le Oyun aç ama bir yerden sonra oyuncular sıkılıp gidecektir.
Şu anda Nitrado2dan satın aldım server'ı. Neyse tutulmazsa modu değiştiririz.

Tamam karar verdim arkadaşlar biraz değiştirilmiş survival açacağım fakat bana yapı yapacak bir kaç kişi ve bir tane bukkit'den anlayan kişi lazım. Eğer bana yardım ederseniz çok sevinirim. Bana yardım edene serverı tam anlamıyla açınca yapabilirsem özel şeyler vermeye çalışacağım.
Eğer bu işlerden anlıyorsanız ve alıntılayıp cevap yazarsanız sevinirim.

L

LifeTaker

Ziyaretçi
Şu anda Nitrado2dan satın aldım server'ı. Neyse tutulmazsa modu değiştiririz.

Eğer bu işlerden anlıyorsanız ve alıntılayıp cevap yazarsanız sevinirim.
Pluginlerden anlamam fakat mimarlığım iyidir. Yardım edebilirim. Ama sadece bugün müsaitim. Bir yarım saat kadar.

JimboMelon

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Banana.minecraft.gs
IP'sı bu.
Ben şu anda serverdayım. Öyle can sıkıntısına oynayabiliriz.