Minecraft Satın Almak İstiyorum

serkant

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
SORUN ÇÖZÜLEMEDİ! OKU YARDIM ET

Ben minecraft satın almak istiyorum ama ininal kart ile. Nasıl alabileceğimi detaylı bir şekilde anlatır mısınız? Kartımda 56.28 TL var. Yeter mi bu para? Her döviz sitesi farklı söylüyor. Yardım edin lütfen destek istiyorum. Şimdiden teşekkürler...

Son düzenleme:

#Furki.TR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
minecraft.net den almanı öneririm ve paran yeterli sanırım visa paypay fln filan var ben visa ile aldım.

Dexsite

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Minecraft Satın Almak İstiyorsan Minecraft Satın Al

SirProNauth

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
al bakalım yardmcı olur alırken.Bide MineCraft 54 tl yani alabilirsin

serkant

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben kullanıcı adı diye bir yer göremiyorum? İsim Soyisim yeri var.

serkant

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben sitesinden almak istiyorum. Ayrıca nerede kullanıcı adı yeri nerede onu soruyorum?

SirProNauth

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
serkant oyuna orjinalden giriş yaptığında seçiyorsun[DOUBLEPOST=1382888097,1382888062][/DOUBLEPOST]Sitesinden alınıyo zaten sadece

serkant

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Almak için paypal gerekiyormuş kartı kayıt edince 3TL gitti. Gittiğini bilmiyordum sildim baktım gitmiş diye, sonra bidaha ekledim aynı karttan 3TL daha gitti. Sonra para yükleme yerini felan göremedim vazgeçtim. Çok uzun. MasterCard olarak kabul etmiyor niyeyse.

SirProNauth

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
serkant kabul etmemezlik yapmaz birçok arkadaşım pre hesap aldılar ve böyle sorun çıkmadı,çıkmazda.Sende sorun olabilir

serkant

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tamam ama ininalla almak isterken şu çıkıyor:
We were unable to complete the payment.
Please review your payment details and try again.

Niye çıkıyor? Herşeyi doğru yazdım hesapta 56TL var. Nedendir?

JimboMelon

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
20 Euro 54 TL yapıyor. Yani büyük ihtimalle yeter. Bazen 2-3 TL fazla çekme durumu olabiliyor. Kendi sitesinden alabilirsin. Kredi kartını yazdığında parayı çekmezse korkma kendine bir tane Paypal hesabı aç Paypal hesabınla al. Bu ara Paypal hesabı açman için Paypal kartından 3 TL çeker yani Paypal hesabın yoksa ve onla alman gerekirse PTTmatik'ten 5 Tl yatır hesabına. Öyle daha garanti olur.
Sorun çıkarsa alıntılayabilirsin veya pm atabilirsin. Yardımcı olurum.[DOUBLEPOST=1383051620,1383051564][/DOUBLEPOST]
Tamam ama ininalla almak isterken şu çıkıyor:
We were unable to complete the payment.
Please review your payment details and try again.

Niye çıkıyor? Herşeyi doğru yazdım hesapta 56TL var. Nedendir?

Üstteki mesajı yazarken bunu görmedim. Paypal'le almayı dene.

serkant

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
20 Euro 54 TL yapıyor. Yani büyük ihtimalle yeter. Bazen 2-3 TL fazla çekme durumu olabiliyor. Kendi sitesinden alabilirsin. Kredi kartını yazdığında parayı çekmezse korkma kendine bir tane Paypal hesabı aç Paypal hesabınla al. Bu ara Paypal hesabı açman için Paypal kartından 3 TL çeker yani Paypal hesabın yoksa ve onla alman gerekirse PTTmatik'ten 5 Tl yatır hesabına. Öyle daha garanti olur.
Sorun çıkarsa alıntılayabilirsin veya pm atabilirsin. Yardımcı olurum.[DOUBLEPOST=1383051620,1383051564][/DOUBLEPOST]

Üstteki mesajı yazarken bunu görmedim. Paypal'le almayı dene.

Paypalı kullanmayı beceremedim söyler misin?[DOUBLEPOST=1383051979][/DOUBLEPOST]Ayrıca şu anda onu yaparsam TL yüklemem gerekli mi? 56.28 TL var.[DOUBLEPOST=1383052640][/DOUBLEPOST]Cevap yazıcam demiştin????

forte

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Paypalı kullanmayı beceremedim söyler misin?[DOUBLEPOST=1383051979][/DOUBLEPOST]Ayrıca şu anda onu yaparsam TL yüklemem gerekli mi? 56.28 TL var.[DOUBLEPOST=1383052640][/DOUBLEPOST]Cevap yazıcam demiştin????
Hocam skype adresiniz varsa ekleyin yardımcı olayım.[DOUBLEPOST=1383053983,1383053951][/DOUBLEPOST]

Son düzenleme: