Minecraft premiumum gitmiş acil bakın

cabal helix

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ben 1-2 ay gecti premium lmıstım gift code li bugun girdigmde premium gitmiş msn degiştirmstm yenden girip eski msn yaptım premiumum nasıl geri alabilirim ?

BaanKaii

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
kardeş ben 2 ay önce premium almıstım gift code olarak dün düzgünce pre vardı bugun gitmiş premiumum isim olarak hesap duruyor ama msnyle girdimde premium olarak gözükmüorum
Anladığım şu; 2ay önce premium satın aldın.Gift codeu kullandın ve hesabı premium olarak kullanmaya başladın.Peki burda soreun ne? Bugün ne olduda premium değilim diyorsun.Hesabına biri mi girdi ne demeye çalışıyorsun.Açık açık anlatırmısın şunu.

cabal helix

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Anladığım şu; 2ay önce premium satın aldın.Gift codeu kullandın ve hesabı premium olarak kullanmaya başladın.Peki burda soreun ne? Bugün ne olduda premium değilim diyorsun.Hesabına biri mi girdi ne demeye çalışıyorsun.Açık açık anlatırmısın şunu.
hesabımdaki premium gitmiş kardeş

Hachiro-sama

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Hacklediği falan yoktur,şimdi sen herhangi bir premium servere giriyormusun ?
ama bazen serverler whitelist olduğu için girememen normal ama premium serverlere girememen o normal değil

cabal helix

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
siteden girş yapınca nickim yazıyodu dün girdim eposta yazıyor

Hachiro-sama

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
bunu mu diyorsun ?

olabilir nick yerine e posta gelmesi doğal olabilir nick yerinden düzenle o zman premium serverlere girebiliyormsun ?

GamesFT

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Nick yerine e-posta soruyorsa büyük ihtimal birisi senin nickin ile giriş yapmaya çalışmış ve birçok kerede yanlış şifre yazmıştır otomatik olarakta giriş yaparken artık e-posta ister hesabın hangi e-posta üzerine ise onunla giriş yapmalısın.
Eğer e-postanı da hatırlamıyorsan geçmiş olsun.

cabal helix

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Nick yerine e-posta soruyorsa büyük ihtimal birisi senin nickin ile giriş yapmaya çalışmış ve birçok kerede yanlış şifre yazmıştır otomatik olarakta giriş yaparken artık e-posta ister hesabın hangi e-posta üzerine ise onunla giriş yapmalısın.
Eğer e-postanı da hatırlamıyorsan geçmiş olsun.
karde e-postayla giriyom yuakrda e-postam yazıyor onun yerine nickim yazması gerekiyordu oyunda deneyncepremium olarak gözkmüyorum

GamesFT

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0