Minecraft - Nota Blocklarıyla İstiklâl Marşı

Beğendinizmi ?

• Kullanılan toplam oy
    22
  • Anket kapatılmış .

Angora_06

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yakında RedStone Mühendisi Rütbesi Olacam Oley!
Tek Yapmam Gereken Mesajlarımı 100 E Tamamlamak

ruddeTR

projects.gg
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Harika olmuş, eline sağlık :)

ImmorTaLTurK™

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Eline Sağlık Adamın Dibisin. Gurur Duyuyorum Seninle ! Şimdi ki İnsanlar İyice Amerikalılara Özeniyorlar ! Amerikan Olup Çıkacaklar ! Birazcık Kendi Ülkemize Katkı Sağlamalıyız. Birazcık Milliyetçi Olmalıyız. Ah Ne Olacak Bu Ülkenin Hali. One Direction`a Bayılan Erkekler Var ! Hay Ben Onların :)

al1mert

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eline Sağlık Adamın Dibisin. Gurur Duyuyorum Seninle ! Şimdi ki İnsanlar İyice Amerikalılara Özeniyorlar ! Amerikan Olup Çıkacaklar ! Birazcık Kendi Ülkemize Katkı Sağlamalıyız. Birazcık Milliyetçi Olmalıyız. Ah Ne Olacak Bu Ülkenin Hali. One Direction`a Bayılan Erkekler Var ! Hay Ben Onların :)
Aynen.Ama Türk olmak demek sadece istiklal marşı okumak Türküm doğruyum demek değildir.Önemli olan Türk olmanın gerektirdiği vasıflara sahip olmaktır.Ne yazık ki halkımız bu vasıflardan pek azına sahip şu anda.Bu vasıflardan en çok yoksun olduğumuz şey ise çalışkanlık.Günümüzün 4'te birini hatta daha fazlasını bilgisayar ve televizyon oluşturuyor.Yazık...
Atatürk'ün bazı sözleri.
Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; çalışkan olmak!
"Türkiye Cumhuriyetinin, özellikle bugünkü gençliğine ve yetişmekte olan çocuklarına hitap ediyorum: Batı senden, Türk'ten çok geriydi. Manada, fikirde, tarihte bu böyleydi. Eğer bugün batı teknikte bir üstünlük gösteriyorsa, ey Türk Çocuğu, o kabahat da senin değil, senden öncekilerin affedilmez ihmalinin bir sonucudur. Şunu da söyleyeyim ki, çok zekisin! .. Bu belli. Fakat zekânı unut! .. Daima çalışkan ol..."

Son düzenleme: