Minecraft Naruto server! %50 tamamlandı!

Enokan

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Minecraft'da naruto server yapmaya başladık.
%50 si neredeyse bitti

Eklenen jutsular :
Katon (neredeyse hepsi)
Raiton
Fuuton
klan jutsuları! :
Senju
Uchiha
Uzumaki!

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Bunu Türklerden Beklemek İnanilmaz Yapin. Günüm 7 saattini orda Geçireceğim. Alim Varsa Söyleyin. :)

Hüseyin07

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
helal size bende uzun zamandır ah naruto oyunu olsada oynasak diyodum devam edin destekliyorum :alay: rasengan falan yaparız bu arada server RPG mi olur yoksa normal savaşmalık mı ? ha bide klan seçmek vs. paralı olmasın kesin gelicem.

MrJohn

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Server Bitince Yayınlasanız ?

Enokan

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bunu Türklerden Beklemek İnanilmaz Yapin. Günüm 7 saattini orda Geçireceğim. Alim Varsa Söyleyin. :)
Alım şuanlık yok.
Ve beklentinizi küçük tutmanız sizin yararınızadır.Çünki pluginde sorunlar var tüm jutsular olmasada çoğu olacaktır[DOUBLEPOST=1400507412,1400507366][/DOUBLEPOST]Eklenen jutsular :
Amaterasu
Tsukuyomi
Shinra tensei(donators only)
Kamui[DOUBLEPOST=1400507447][/DOUBLEPOST]
helal size bende uzun zamandır ah naruto oyunu olsada oynasak diyodum devam edin destekliyorum :alay: rasengan falan yaparız bu arada server RPG mi olur yoksa normal savaşmalık mı ? ha bide klan seçmek vs. paralı olmasın kesin gelicem.
RPG özel eşyalar vs geliştirdik.[DOUBLEPOST=1400507601][/DOUBLEPOST]Sunucuyu denemek için sadece 1 kişi alacağız mesaj atarsanız düşünebilirim

Yaşınız
Minecraft adınız

Naruto bilginiz

Jutsu bilginiz

Katılan kişi ilerde alımlarda daha şanslı olacak

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Yaşınız 14
Minecraft adınız azlaaz

Naruto bilginizNaruto 1 Bölümden Naruto Shippudden 357. Bölüme Kadar İzledim Haylada Güncel Takip Ediyorum.

Jutsu bilginiz Naruto,Sasuke,Sakura,tsunade,jirayi[tam yazamiyorum],killerbee,Tüm Uchiha Jutsularini Biliyorum.
Bide bir şey Sorcam AkatSuki Denilen grup olcak mi???

Enokan

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yaşınız 14
Minecraft adınız azlaaz

Naruto bilginizNaruto 1 Bölümden Naruto Shippudden 357. Bölüme Kadar İzledim Haylada Güncel Takip Ediyorum.

Jutsu bilginiz Naruto,Sasuke,Sakura,tsunade,jirayi[tam yazamiyorum],killerbee,Tüm Uchiha Jutsularini Biliyorum.
Bide bir şey Sorcam AkatSuki Denilen grup olcak mi???
Evet bir tarafta konoha bir tarafta akatsuki olacak[DOUBLEPOST=1400523768,1400523708][/DOUBLEPOST]Sunucu manuel olacak

Örneğin marketten katon jutsusunu aldıysanız

./cast bind (elinizde hangi eşya varsa ona kilitler) fireball

Bakaradasırada

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Edo tensei felan olacak mı? karakterler gaara felan o psikopat çocuğu çok özledim :'( nasıl büyümüdü :D

FantoBlanko

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Yaşınız:12
Minecraft adınız:FantoBlanko

Naruto bilginiz:Naruto 1. bölümden Shippuden 60. bölüme kadar izledim ve hala büyük bir hızla ilerlemeye devam ediyorum

Jutsu bilginiz:Shippuden 60. bölüme kadar olan bütün jutsuları bilirim ve ayrıca vikipedi ve diğer sitelerden araştırmada yaparım.(Örneğin;Yamato ortaya çıktığında onun bütün geçmişini ve jutsularını okumuştum :D)
Ayrıca bir şey sorucam Akatsuki deki tüm karakterler olucakmı ölmüş falan filan :D(İtachi reyizzz)

eray1324

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
yaşınız:13
minecraftadın:michael_eiz
naruto bilgin:naruto 1. bölümsen shippudden 366 ya kadar izledim hala guncel takip ediyorum
jutsu bilgisi :baya jutsu biliyorum katon jutsusu baya fazla gördüm ama unuttum sadece bir tanesi aklımda :D bide suitondada oyle bir tane biliyom dier suiton jutsularını unuttum :D

mine metehan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
yaşınız:14
minecraftadın:TheRedDeath
naruto bilgin:naruto 1. bölümsen shippudden 366 ya kadar izledim hala guncel takip ediyorum

LupanSxyen

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
1 Yıl oncede boyle calısma vardı oda Curuk Cıktı Buda oyle olmaz insallah

Pr1sonsoul

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Naruto server derken nasıl ? modlumu ?