Yardım Minecraft LAN(yerel ağ) oynama sorunu

SEMH28

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar kardeşimde ve bende birer pc var ikisindede cracked minecraft var 1.8.4 de minecrafta giriyorum yerel ağda paylaş diyorum oda paylaşılan serveri görüyor ancak girmeye çalıştığında geeçersiz oturum hatası alıyor aynı şekilde o kuruncada ben alıyorum bunun bir çözümü var mı acaba?

Sarper170

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aynı isimle mi girmeye çalıştınız?

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
1.7.10 ve üzerinde ki yerel ağ paylaş sunucularına girebilmek için Premium olman gerekiyor. 1.7.2 ile oyuna girin daha sonra yerel ağda paylaş de böylelikle sorun çözülecektir. 1.7.10 ve üzerinde ki sürümler için premium gereklidir. 1.7.2 de premiumsuz çalışıyor fakat 1.7.5 1.7.9 u denemedim.[DOUBLEPOST=1431420972,1431420855][/DOUBLEPOST]Umarım sorununu çözebilirim iyi oyunlar, iyi eğlenceler. Dediğimi deneyin. Anlamadıysan daha kısa yoldan anlatıyorum.
1- İkinizde 1.7.2'de Minecraft'ı açın.
2- Daha sonra ikinizde hamachi ağına girin.
3- Sen haritaya girip yerel ağda paylaş de.
4- Gelen portla beraber kardeşin senin hamachi ip'ni yazsın sonra iki nokta üstüste koyup portu yazsın (hamachi ip:port)
5- Sorun çözülmüştür.
2.ve4. adıma gerek varmi hamachısız olması lazım sonuçta landa paylaşıyorlar

BayDafon

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bukkit Veya Spigot Sunucu Kursanız Kısa Yoldan Daha Sonra Port Kurarsın?

muhammed1841

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Bilgisayarımdan LAN açıp bizim evin internetine bağlanan arkadaşımla kolayca oyun oynuyorduk, karşı apartmandan hem de.
Proxy ayarları da İnternet ile geldiğinden ve 1.7.10 Lanetinin bize Premium Lan özelliği getirdiğinden dolayı 1.7.9+ sürümlerine LAN girişi yapamazsın. Üzücü.
Onun yerine Hamachi server açarsan rahat edersin.

MegaCraftTV

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Hamachi Kurdum Yerel Ağda Paylaş Diyerek Oturum Başlatılamadı Hatası Var ?