Minecraft iyi bilenlerin yardımı lazım

xexmanx159

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba. Ben Minecraft'a yeni başladım. Arkadaşlarımla birlikte oyun oynamak istiyorum fakat 4'ümüz de server kurmayı bilmiyoruz. Biri bana skype tan canlı yardım edebilir mi acaba skype adım ali.gurbuz4 şimdiden teşekkür ediyorum.
creeper.png

xexmanx159

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bu arada hamachili hamachisiz farketmez hangisi kolaysa onu öğretin lütfen

xxDeadlyTRxx

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
bi kere ıp ayarlarından int ini hamachi yapmalısın(hani şu modemin ismi fln yazan yer var ya) sonra işte hamachiden server kurcan sonra işte minecrafta gircen çok oyunculu gircen snra ya hemen bağlan a gircen(muhtemelen yanlış yazdım o hemen gir değildir de:) )yada sunucu ekle den eklicedn

xexmanx159

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
xxDeadlyTRxx Anlatmaya çalıştığını çok iyi anladımda nası yapıcağımı falan tam olarak anlatsan kurucam serveri :D

CraftingTable

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben yardımcı olabilirim. Linkleri veriyim. İlk önce hamachiyi indirmen gerek. http://www.gezginler.net/indir/hamachi.html. Buradan indirebilirsin. Daha sonra hamachiden ağ>yeni bir ağ oluştur deyip bir ağ oluşturmalısın. Ardında arkadaşlarının da bunu indirip o ağa katılmalarını rica etmen lazım. Bunların yapınca kullandığın güvenlik sistemini ve windows güvenlik duvarını kapatman lazım. windows güvenlik duvarını başlat>denetim masası>sistem ve güvenlik windows güvenlik duvarı> sol tarafta devre dışı bırak veya etkinleştir> ordan kapatacaksın güvenlik duvarını. Geldik server kurmaya. Hamachiden aynı ağdayken, http://www.minecraft.net/ adresine gidip downloada basıp Minecraft serveri indir. İndirdiğin minecraft serveri bir dosyaya at ve 2 kez tıkla ve aç. O bşiyler yükliycek. Yükeleme biticne kapat ve 2 server dosyasından alttakini sağ tık birlikte aç not defteri olarak aç. ayarlar şöyle olması gerekmekte; eğer arkadaşların ve sen orjinal sürüm kullanıyorsanız online mod: true olmalı eğer kullanmıyorsanız false olmalı. white listi false yapın server Ip ye kendi hamachi ipnizi yazın.kaydedip kapatın. minecraft server dosyasını açın ve Başlayın Survival oyanamaya

xexmanx159

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardeş alttaki server derken ne demek istedin vede white listi nasıl false yapmam lazım kısaca şu minecraft serveri açtım yükleme bitti kapadım ya ordan sonrasını daha açık anlat nolur süper anlatmışsında ben çok iyi olmadığım için böyle işlerde çok azcık daha açık anlat nolur yalvarırım sadece minecraft serveri açtım yükleme bitti kapadım ya ordan sonrasını anlat nolurrrrrrrr

xexmanx159

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bide nedense en altta [WARNING] Can't keep up! Did the system time change, or is the server overloaded diye bir şey yazdı minecraft serverde kapatınca kurduğum klasördeki server.log.lck dosyası siliniyor

xexmanx159

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Gerek kalmadı çok saol yaptım teşekkürrrrrrrrrr

CraftingTable

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Eğer yardımım dokunduysa ne mutlu bana. Açık açık anlatmadım özür dilerim ama yinede biraz kafana oturmuştur :)

korfa

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bende indirecem bidaanlatırmısınız net bir şekilde arkaddaşlar

korfa

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
:mad: olmuyo be arkadas anlayamdımda ver bida alat diyiyorumm :cry: lütfen la