Minecraft İlluminati Mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Reddy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar,
Bu konu herhalde bir tartışma konusu olacak.Ama böyle olmamasını dileyerek asıl konumuza gelelim.

1-Beacon

http://www.*************/wp-content/uploads/2012/08/Beacon_Pyramid_Arangements_12w32a-600x301.png
Beacon sadece bu şekillerde çalışır.Ama en çok dikkat çeken üçgen olmasıdır.İlk başta bunu herkes illuminati olarak düşünür.Mojang büyük bir ihtimalle bunu saklamaya çalıştı.Diamond blocklar üçgen oluşturuyor.Beacon ise tek gözü sembol ediyor.Bu açıdan bakarsak tesadüf olma ihtimali düşük.

2-Ender Eye

Ender Eye,yani ender göz tek göz şeklindedir.Firlatilabilir.The End'i bulmanızı sağlar.Tek göz bildiğiniz gibi illuminatinin sembolü gibidir.Ayrica bu göz sizi The End'e götürüyor.The End son anlamına gelir.Peki burada verilmek istenen mesaj nedir?

2,5-Jungle Tree

Jungle'da görülen bu tür ağaçların tepe kısımlarını inceleyin.Çoğu üçgen şekline benzetebiliriz.Bu belki bir tesadüftür.Bunu tam bir sebep saymalayım.Ama dikkat edilmesi gerekilen bir şey.Ayrıca hac işaretine benzebildiniz mi?

3-Raw Fish

Oyunun karelerden olması illuminatiyi saklamak için kolay oluyor olmalı ki bu balık tek gözlü.Ve çoğumuz bunu önceden farketmemişti.Oyunda eşyalar 2D gözüküyor.Sanırım bu illuminatiyi saklamayı kolaylaştırıyor.

Eğer sizde bunlardan başka illuminati bulduysanız yollayabilirsiniz.

Not:(İçimden bir ses bu konu silinecek diyor)

evil2626

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Creeperin ağzında bir üçgen oluşuyor ve bilindiği üzere minecraft 3 boyutlu bir oyun. Bu ibretlik tespitle creeperin ağzının illuminati piramidi olduğunu anlıyoruz alıntı başka yerden

Gentleman

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
asasadasdaasda baliği ters çevir asadsadsa :D

mehmettaskin

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Güzel konu.Tebrikler.Tespitlerde doğru.Jungle Tree üçgen değilde en uç kısmı haç gibi oluyor.

mehmettaskin

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Kardeşim kavga etmeye gerek yok beğenmiyorsan beğenmedim de.Çoğu doğru tespit.Damarına basıyorsa niye giriyorsun ?

Craftkolik43

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
jungle kedilerinin gözlerine daha dikkatli bakılırsa sanki tek gözlüymüş gibi görünüyor

Reddy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
jungle kedilerinin gözlerine daha dikkatli bakılırsa sanki tek gözlüymüş gibi görünüyor

O göz yanılması gibi bir şey.[DOUBLEPOST=1370015147,1370015017][/DOUBLEPOST]Bu konu sayesinde ilk 2 ''katılmıyorum'' oyunu aldım.Daha çok yükselmeye devam ederse konuyu sildiricem.

xxxmesut

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
her üçgen ilimunatimi oluyor yav.ayrıca balık bence yan durduğu için öyle ben öyle düşünmüyorum.(ben bunları düşündüm sadece ayrıımcılık yapmıyorum.)

Ciuffo

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
eğer minecraftta güneş ışınlarının geliş açısıyla koyunun osuruş açısını toplarsan tek gözlü piramit oluyo. (TÖVBE YARAPPİM YA HER GÖRDÜĞÜNÜZ SÜBLİMİNAL Mİ OLUR MANTIĞA BAK)

al1mert

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
:SA:D:ASD:AS:DA:D:A: balığın kaç gözü olmasını bekliyordun :SD:AD:SA:DA

eşyalar 2b ama sırf birisi gelir bunu illuminate sanar diye notch gidip balığa 10 tanemi göz koyaydı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...